Grażyna Torbicka wraca do TVP. Wiadomo, w jakim formacie ją zobaczymy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Grażyna Torbicka wraca do Telewizji Polskiej i nie ukrywa, że jest tym faktem bardzo podekscytowana. Szczegóły wyjawił nasz informator.

Grażyna Torbicka to z całą pewnością jedna z tych kobiet, które cieszą się ogromną rozpoznawalnością. Dziennikarka przez lata zapracowała sobie na miano ekspertki od świata kina. W pierwszej połowie lat 90 zadebiutowała na szklanym ekranie z autorskim formatem "Kocham Kino" i niemal natychmiast zjednała sobie ogromną rzeszę fanów. Po długiej nieobecności w mediach Torbicka szykuje się na wielki powrót. Informator naszego portalu wyjawił szczegóły dotyczące wielkiego come back'u dziennikarki.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka pokazała jedną ze swoich kreacji

Grażyna Torbicka wraca w wielkim stylu. Dziennikarka po latach znów dołącza do ekipy Telewizji Polskiej

Gali Rozdania Nagród Filmowców Polskich to wydarzenie, które cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem wśród ludzi związanych ze światem kina. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na nim także Grażyna Torbicka. Informator Plotka po rozmowie z dziennikarką zdradził niezwykłą wiadomość. Okazuje się, że Torbicka planuje wielki powrót do Telewizji Polskiej. Podobnie jak przed laty będzie zajmować się tematyką typowo filmową.

Grażyna Torbicka była na Gali Rozdania Nagród Filmowców Polskich. Rozmawialiśmy z nią w kuluarach i ona mówiła, że wraca do TVP. Twierdziła, że jest po kilku rozmowach i jej cykl o kinie wróci. Bardzo jest tym podekscytowana - wyjawił informator.

Grażyna Torbicka przed laty byłą gwiazdą Telewizji Polskiej. Teraz wraca w wielkim stylu

Grażyna Torbicka rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej już w 1985 roku. Początkowo związana była z działem literackim Teatru Telewizji, lecz z biegiem czasu wybrała nieco inną drogę. W 1994 roku zaczęła prowadzić  swój autorski program kulturalny "Kocham kino" na antenie telewizyjnej Dwójki. Format cieszył się ogromną popularnością. 

Grażyna Torbicka w CannesGrażyna Torbicka w Cannes Instagram @grazyna.torbicka

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.