Michał Żebrowski w spodniach żony. Spójrzcie na tę pozę. "Gacie godne Wiedźmina"

Michał Żebrowski i jego żona mają do siebie duży dystans. Aleksandra Żebrowska tym razem opublikowała kadr aktora, na którym ten przymierza jej spodnie.

Michał i Aleksandra Żebrowscy w wywiadach rzadko mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak w mediach społecznościowych pozwalają sobie na nieco większą swobodę. Na Instagramie obydwoje często publikują zdjęcia z podróży albo z domowego zacisza. Prywatnymi treściami szczególnie zaskakuje Aleksandra Żebrowska. Na Instagramie publikowała już zdjęcia, na których siedziała na toalecie i karmiła piersią czy też pozowała w kuchni bez koszuli, o której "zapomniała". Swego czasu udostępniła także zdjęcia Michała Żebrowskiego prosto z pieleszy. Tym razem postanowiła podejść kreatywnie do reklamy marki odzieżowej.

Zobacz wideo Taki musi być nowy partner Jessiki Mercedes

Michał Żebrowski zapozował w spodniach żony. "Gacie godne Wiedźmina"

Aleksandra Żebrowska opublikowała wpis, który jest reklamą spodni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Na pierwszych kadrze widzimy, jak pozuje w tzw. boyfriend pants. "Nieziemsko miękkie i wygodne spodnie, które od samego początku kradnie mi mąż" - wychwala żona aktora. Na dowód swoich słów, dodała drugie zdjęcie. Widzimy na nim Michała Żebrowskiego w tych samych spodniach. "Zdecydowanie Żebrowski za wysoko je nosi...", "Sorka, Olka, ale Michał wygrał tymi gaciami", "Ooo tak, gacie godne Wiedźmina" - czytamy komentarze rozbawionych internautów.

Rafał Trzaskowski zakpił ostatnio z Michała Żebrowskiego. "Bożyszcze babć"

Pod koniec sierpnia w Olsztynie odbył się kolejny Campus Polska Przyszłości. Wydarzenie zostało zainaugurowane rozmową z Olgą Tokarczuk, ale już pierwszego dnia w "Namiocie Idei" z uczestnikami zorganizowano spotkanie specjalne - rozmowę o formule "Q&A" z Michałem Żebrowskim i Aleksandrą Żebrowską. Parę zapowiedział sam Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy, a prywatnie przyjaciel aktora. Nie obyło się bez drobnych uszczypliwości w stronę Żebrowskiego. Po wyjściu na scenę Trzaskowski w następujący sposób zapowiedział następnych gości panelu: "Ona - bizneswoman, mama  czwórki dzieci, osoba z niesamowitym dystansem do siebie i fantastycznym poczuciem humoru, co demonstruje każdego dnia. Michał jest moim przyjacielem od pierwszej klasy szkoły podstawowej, w związku z tym nie jestem obiektywny. Był bożyszczem waszych babć" - podsumował, czym wzbudził salwy śmiechu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.