Żebrowski zapozował w pieleszach bez koszulki. Obok talerz kanapek. "Uwielbiam"

Aleksandra Żebrowska lubi publikować prywatne kadry z życia domowego. Tym razem udostępniła swojskie zdjęcie Michała Żebrowskiego prosto z łóżka.

Michał i Aleksandra Żebrowscy w wywiadach niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak w sieci pozwalają sobie na nieco większą swobodę. Na Instagramie obydwoje często publikują zdjęcia z przeróżnych podróży bądź też z domowego zacisza. Prywatnymi treściami szczególnie zaskakuje Aleksandra Żebrowska. Na Instagramie publikowała już zdjęcia, na których siedziała na toalecie i karmiła piersią czy też pozowała w kuchni bez koszuli, o której "zapomniała". Swego czasu udostępniła także zdjęcia aktora w stroju Adama. Teraz przyszedł czas na kolejnego zdjęcie. Tym razem Żebrowska udostępnił wyjątkowo domowy kadr aktora prosto z pieleszy.

Zobacz wideo Na taką randkę wybrali się Żebrowscy. Niezły pomysł

Michał Żebrowski pozuje bez koszulki w łóżku. Obok talerz z kanapkami. "Ale bym zjadła"

"Czasami najlepszy w łóżku jest talerz kanapek" - podpisała zdjęcie żona aktora. Na fotografii widzimy Michała Żebrowskiego bez koszulki z talerzem pełnym kromek.  Ten swojski obrazek wywołał lawinę komentarzy. "Takie gwiazdy, a proste kanapki z pomidorem jedzą. Kto by pomyślał!", "Kurde, myślałam, że jecie wyłącznie homary i ślimaki. Uwielbiam was", "Normalni ludzie! Ale romantycznie" - piszą z humorem obserwatorzy. 

 

Rafał Trzaskowski zakpił ostatnio z Żebrowskiego. "Bożyszcze babć"

Pod koniec wakacji w Olsztynie odbył się kolejny Campus Polska Przyszłości. Spotkanie otworzyła rozmowa z Olgą Tokarczuk, ale już pierwszego dnia w "Namiocie Idei" z uczestnikami zorganizowano wydarzenie specjalne - rozmowę w formule Q&A z Michałem Żebrowskim i Aleksandrą Żebrowską. Zapowiedział sam Rafał Trzaskowski - prezydent Warszawy, a prywatnie przyjaciel aktora. Nie obyło się bez drobnej złośliwości w stronę Żebrowskiego. Po wyjściu na scenę Trzaskowski w następujący sposób zapowiedział następnych gości panelu: "Ona - bizneswoman, mama czwórki dzieci, osoba z niesamowitym dystansem do siebie i fantastycznym poczuciem humoru, co demonstruje każdego dnia. Michał jest moim przyjacielem od pierwszej klasy szkoły podstawowej, w związku z tym nie jestem obiektywny. Był bożyszczem waszych babć" - podsumował, czym wzbudził salwy śmiechu.

Więcej o: