Cichopek wije się w kostiumie kąpielowym. Błotne tańce uchwycił Kurzajewski. "To dopiero spa"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski korzystają z pierwszego urlopu w tym roku. Wybrali się nad Morze Martwe i urządzili błotną kąpiel. Aktorka nigdy nie pokazywała się w takiej odsłonie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są razem przy okazji 40. urodzin aktorki, które spędzili w Izraelu. Wygląda na to, że obdarzyli to miejsce wyjątkową sympatią. Nie minęło kilka miesięcy, a ponownie zawitali na Bliskim Wschodzie, skąd dzielą się obszerną fotorelacją. Nie brakuje romantycznych kadrów i ciekawostek na temat miejsc, które zwiedzają. Szczególną uwagę przykuła ostatnia wycieczka nad Morze Martwe.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zapytana o zarobki Kurzopków w "Pnś". Pokazała klasę

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Katarzyna Cichopek wije się cała w błocie 

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcia znad Morza Martwego. Para radośnie taplała się w błocie wydobywanym z dna morza, które, jak zdradziła sama aktorka, ma właściwości pielęgnacyjne i jest naturalnym kosmetykiem. Trzeba przyznać, że raczej nie spodziewaliśmy się, że zobaczymy parę w takim wydaniu. Teraz jednak poszli o krok dalej. Maciej Kurzajewski opublikował nagranie, na którym uchwycił ukochaną wijącą się w wyciętym kostiumie kąpielowym. Widać, że świetnie się bawiła. 

W finale nasze jordańskiej przygody Morze Martwe. 400 metrów poniżej poziomu morza w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie! - pisał Maciej Kurzajewski.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram @maciejkurzajewski

Fani pary nie mogli się powstrzymać od zostawienia kilku miłych komentarzy pod najnowszym filmikiem pary. Cieszą się szczęściem, którym emanują na każdym kroku.

Denerwujecie tylko. Przecież to aż nieprzyzwoite być tak szczęśliwym i beztroskim.
Super, pasujecie do siebie.
To dopiero spa.
Cudowny filmik, piękna para - czytamy w komentarzach.

Więcej zdjęć z jordańskiej przygody Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiNiepokojący szczegół na nowych zdjęciach Cichopek. Czyżby kryzys w związku?

Więcej o: