To, co się działo na pokładzie samolotu, przechodzi pojęcie! Para wygwizdana i wyrzucona. Dostali zakaz lotów

Większość osób choć raz widziała albo może nawet sama tego doświadczyła - spóźnienie na lot samolotem. W takiej sytuacji próbuje się wszystkiego - prosi się o przepuszczenie w kolejce czy też po prostu biegnie. To, co zrobiła pewna para jest jednak niedopuszczalne.

Podróż samolotem bywa stresująca. Dodatkowo trzeba pamiętać, aby zdążyć. Samolot na nas nie zaczeka. Kontrole bezpieczeństwa również są czasochłonne. Większość pasażerów wybiera się więc odpowiednio wcześniej na lotnisko, aby mieć zapas czasu. Do niecodziennego wydarzenia doszło jednak na jednym z lotnisk. Nagranie ze zdarzenia szybko rozeszło się na TikToku i trafiło także na Reddita. Co widzimy na filmie? Para pasażerów została wyproszona z samolotu. Nie mogła też kontynuować podróży.

Zobacz wideo Kim są Bebop and Bebe? Czy tiktokerkom grozi niebezpieczeństwo?

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Niekulturalni i w pretensjach

Na nagraniu widzimy stewardessy, które rozmawiają z dwójką podróżnych. Przekazują im informację – muszą opuścić pokład samolotu. Jeśli tego nie zrobią, wszyscy znajdujący się na pokładzie będą musieli wyjść na płytę lotniska.

Para odmówiła opuszczenia samolotu. Inni pasażerowie byli oburzeni. Zaczęli gwizdać. Nic dziwnego. Odmowa pary skutkowała tym, że wszyscy musieli wyjść z samolotu i wiadomo było, że lot zostanie opóźniony, a może nawet odwołany.

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Wyproszenie z samolotu za złe zachowanie

Na miejscu zjawiła się policja, która eskortowała parę. Lot był ostatecznie opóźniony o dwie godziny. Dlaczego doszło do takiej sytuacji? Okazuje się, że para przybyła spóźniona. Mocno spóźniona. Musieli biec do odprawy. Przepychali się w kolejce do kontroli bezpieczeństwa. Byli przy tym niemili, aroganccy i niekulturalni.

Para w samolocie myślała, że jest ważniejsza niż wszyscy inni

- komentują niektórzy.

Czy oni naprawdę myślą, że załoga samolotu powie: Nieważne, nie wysiądą, więc wygląda na to, że będziemy musieli pozwolić im zostać w samolocie i wystartować z nimi

- zauważają inni.

Więcej o: