Katarzyna Glinka dochodzi do siebie po rozstaniu. Wskoczyła w bikini i zachwyciła figurą

Katarzyna Glinka właśnie wyrwała się z jesiennej Polski w poszukiwaniu słońca. Tym razem aktorka poleciała na Kretę. Na urlop zabrała najmłodszego syna - Leo.

Katarzyna Glinka w lipcu potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bienieckim, ojcem trzyletniego Leo. W związku byli od 2018 roku. Po kilku miesiącach relacji mężczyzna zdecydował się na spektakularne oświadczyny - pojawił się w Teatrze Kwadrat i po zakończeniu przedstawienia Glinki wszedł na scenę z pierścionkiem i bukietem róż.

Niestety romantyczne początki nie zagwarantowały trwałości relacji i związek ostatecznie się rozpadł. Aktorka bardzo ciężko zniosła rozstanie. W międzyczasie pojawiły się też spekulacje związane z walką o alimenty. Glinka wychowuje też syna z pierwszego związku - Filipa. Opieką nad chłopcami naprzemienne dzieli się z ich ojcami. Aktorka "Barw szczęścia" postanowiła oderwać się od bieżących spraw i poleciała do Grecji. 

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka opowiedziała jak radzi sobie po rozstaniu z tatą Leo. 'Teraz jestem bardzo zajęta miłością'Katarzyna Glinka spytana, jak radzi sobie po rozstaniu z ojcem syna. Była szczera

Katarzyna Glinka wskoczyła w bikini i filozofuje na greckiej plaży. "Fajnie jest, wysyłamy słońce"

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Glinka mówiła, że, pomimo iż ma dużo obowiązków i bardzo ciężko zniosła rozstanie, chce szukać pozytywnych aspektów tej sytuacji i to na nich skupiać uwagę

Aktorka właśnie rozpoczęła swoją przygodę z medytacją. Przemyśleniami związanymi z nowym doświadczeniem podzieliła się z fanami na Instagramie. Wygląda na to, że Katarzyna Glinka powoli dochodzi do siebie po rozstaniu i czuje się już dużo lepiej. 

Kiedy rano Leo śpi, uczę się medytować. Nie jest lekko, bo jestem z tych, co za dużo myślą - a to w medytacji nie pomaga. Ale wiecie co, staram się od rana obserwować świat. Patrzeć na szczegóły. Na to jak budzi się dzień. Uważność pomaga w zatrzymaniu natłoku myśli. I co jest jeszcze ciekawe - czas tak przestaje pędzić. Fajnie jest, wysyłamy słońce - czytamy w opisie.

Aktorka dodała też zdjęcie z plaży w czarno-białym bikini w geometryczne wzory. Fani od razu zwrócili uwagę na jej perfekcyjną figurę. 

 

Więcej zdjęć Katarzyny Glinki znajdziesz w galerii na górze strony.

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka fot. instagram.com/katarzynaglinka

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się bardzo dużo komentarzy komplementujących jej sylwetkę. 

Jest pani piękna, cały czas w świetnej formie.
Kasiu wyglądasz przepięknie! Cudna figurka.
Jesteś śliczną, bardzo zgrabną kobietą - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że słońce jest najlepszą receptą na poprawienie nastroju. 

 

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka w szoku. "Czy tacy ludzie robią to świadomie?"

Zobacz też: Katarzyna Glinka wystąpiła o alimenty. Robi to dla syna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: