Katarzyna Glinka spytana, jak radzi sobie po rozstaniu z ojcem syna. Była szczera

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Glinka opowiedziała o życiu po rozstaniu. Aktorka "Barw szczęścia" zdradziła też, jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem i czy może liczyć na wsparcie byłych partnerów w wychowywaniu chłopców.

Katarzyna Glinka od 2018 roku była w związku z Jarosławem Bienieckim. Po kilku miesiącach relacji mężczyzna zdecydował się na oświadczyny. Po zakończeniu przedstawienia w Teatrze Kwadrat pojawił się na scenie z bukietem róż i pierścionkiem. Rok później urodził się syn pary - Leo. Do ślubu ostatecznie nigdy nie doszło, a w lipcu 2022 Glinka potwierdziła rozstanie. Aktorka znana z "Barw Szczęścia" nie była w stanie powiedzieć nic więcej niż to, że brak jej słów, by skomentować sytuację. Krótko po rozpadzie relacji pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące walki o alimenty. Jak dziś Katarzyna Glinka radzi sobie z samotnym macierzyństwem?  

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów: "Mam w sobie pozytywnego wariata!" [WYSPORTOWANI]

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka w szoku. "Czy tacy ludzie robią to świadomie?"

Katarzyna Glinka opowiedziała, jak radzi sobie po rozstaniu z tatą Leo

W jednej z ostatnich rozmów z dziennikarką serwisu Jastrząb Post, Katarzyna Glinka opowiedziała, jak radzi sobie z wychowaniem synów po trudnym rozstaniu. Aktorka jest też mamą Filipa, syna z pierwszego małżeństwa z Przemysławem Gołdonem. Gwiazda serialu "Barwy Szczęścia" powiedziała, że łączenie macierzyństwa z pracą zawodową bywa trudne, ale podstawą jest przede wszystkim dobra organizacja.  

Podchodzę do tego zadaniowo. Staram się nie poddawać i nie myśleć. Dzisiaj nawet napisałam o tym taki post, że mogłabym sobie powiedzieć, że jest mi ciężko, nie wyrabiam i mam bardzo dużo pracy i jeszcze muszę to pogodzić z opieką nad dziećmi, ale myślę sobie, że warto w życiu przesterować naszą głowę i patrzeć na pozytywy tego. Więc myślę sobie, że warto wszystko przewartościować i powiedzieć sobie, że dziewczyno – dajesz radę i to jest super - wyznała.
 

Więcej zdjęć Katarzyny Glinki znajdziesz w galerii na górze strony.

Katarzyna Glinka przyznała, że w wychowaniu chłopców może też liczyć na wsparcie ich ojców. 

To nie jest łatwe, ale jak się człowiek do tego dobrze przygotuje, to jest możliwe. Chłopcy mają szkołę i żłobek obok siebie, więc już jest łatwiej. Odbieram, zawożę ich razem. Chłopcy mają też swój czas z ojcami, w związku z tym ja też mam czas dla siebie, albo wykorzystuje go dla siebie, albo wykorzystuję go na pracę - powiedziała w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

Katarzyna Glinka została też podpytana o sprawy sercowe. Dziennikarka zapytała, czy w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Aktorka wymijająco wyznała, że teraz skupia się przede wszystkim na relacji z samą sobą. 

Teraz jestem bardzo zajęta miłością, którą mam dla siebie samej i na tym na razie się zatrzymam - dodała.

Zapytana o to, czy odnalazła szczęście, stwierdziła, że nadal go poszukuje. Trzymamy kciuki, aby się udało!

 
 

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka rozstała się z narzeczonym. Sugeruje, że nie jest jej łatwo

Zobacz też: Katarzyna Glinka wystąpiła o alimenty. Robi to dla syna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: