Katarzyna Glinka wystąpiła o alimenty. Robi to dla syna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem. Do mediów dotarły informacje, że aktorka kontaktuje się z ojcem dziecka przez prawników i będzie domagać się alimentów na syna Leo. Skontaktowaliśmy się z aktorką.

Związek Katarzyny Glinki i Jarosława Bienieckiego rozpoczął się pod koniec 2018 roku. Już po sześciu miesiącach partner poprosił ukochaną na rękę, wchodząc na scenę Teatru Kwadrat z pierścionkiem i bukietem róż po zakończeniu sztuki, w której grała. Mimo tak spektakularnych zaręczyn do ślubu ostatecznie nie dojdzie - pod koniec lipca Glinka w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że nie są już razem. Para doczekała się syna Leo, który przyszedł na świat w 2020 roku. W rozmowie z Plotkiem aktorka potwierdziła, że aby zabezpieczyć finansową przyszłość chłopca, wystąpiła na drogę prawną.

Zobacz wideo Historia Opozdy i Królikowskiego

Anna Lewandowska, Mikky KiemeneyLewandowska została WAGs Barcelony. Podglądamy inne partnerki piłkarzy klubu

Katarzyna Glinka komentuje kwestię alimentów

Z informacji, do których dotarł "Super Express", wynika, że Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nie mają kontaktu i porozumiewają się za pośrednictwem prawników. Tabloid przekazał również, że aktorka domaga się od byłego partnera alimentów. Glinka powiedziała nam, że jest to naturalny krok dla mamy, która chce odpowiednio zadbać o dziecko.

Jak każda rozsądna i odpowiedzialna mama chcę zadbać również o bezpieczeństwo finansowe naszego syna. Zajmie się tym prawnik - komentuje Plotkowi aktorka.

Katarzyna Glinka dodała również, że w ostatnim czasie ona sama skupia się przede wszystkim na zapewnieniu dzieciom wymarzonych wakacji. Pochłaniają ją również nowe obowiązki zawodowe.

Skupiam się teraz na pracy i zapewnieniu szczęśliwych wakacji moim dzieciom. Kończę też pisać książkę, która wzmocni kobiety - dodaje.

Lara GesslerTak mieszka Lara Gessler. W salonie różowa kanapa, na balkonie tropikalne rośliny

"Super Express" informował wcześniej także, że Glinka i Bieniecki nie rozstali się w najlepszych relacjach. Osoba z otoczenia aktorki przekazała, że kryzys w związku pary miał trwać już od jakiegoś czasu, a ona sama miała zawieść się na byłym partnerze. Nawet jeśli jest to prawdą, Katarzyna Glinka zdecydowanie nie ma ochoty na publiczne pranie brudów i nie skomentowała tych doniesień.

Katarzyna Glinka jest obecnie samodzielną mamą dwóch chłopców. Oprócz Leo wychowuje także dziesięcioletniego Filipa, syna aktorki z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

Więcej o: