Jarosław Kaczyński przed urlopem wyskoczył na ślub koleżanki. Ksiądz oszalał na punkcie prezesa

Kamery zarejestrowały Jarosława Kaczyńskiego, który pojawił się na ślubie ważnej współpracowniczki. Obecność prezesa PiS-u wzbudziła spore zamieszanie, a ksiądz proboszcz wygłosił na jego cześć podniosłą laudację.

Chociaż Polska zmaga się z licznymi problemami wewnętrznymi i zewnętrznymi, najbliższe posiedzenie sejmu zaplanowane jest dopiero na połowę września. Politycy korzystają z wakacji, a wśród nich jest Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął urlop w poniedziałek, ale dzień wcześniej wziął udział w ślubie bliskiej współpracowniczki pani Aleksandry.

Zobacz wideo Kaczyński zarzuca Tuskowi "zmiany psychiczne". Komentuje rzecznik PiS

Wojtek Sawicki o Fest FestivaluSawicki do organizatorów Fest Festival: Wstydźcie się

Jarosław Kaczyński bawił się na ślubie przed wyjazdem na urlop

"Fakt" nagrał prezesa Prawa i Sprawiedliwości podczas ceremonii. Obecność Jarosława Kaczyńskiego na ślubie wywołała spore zamieszanie. W pewnym momencie zwrócił się też do niego ksiądz proboszcz.

Panie premierze, chciałem powiedzieć, że od kiedy śledzę pana publiczną działalność, jestem bardzo zbudowany tym, co pan robi. Doceniają to też nasi parafianie, bo tutaj, w naszej parafii, od bardzo wielu lat ludzie z PiS wygrywają we wszystkich wyborach, począwszy od prezydenckich, poprzez parlamentarne czy samorządowe różnych szczebli. Dzisiejsza obecność pana premiera w naszym kościele i na tym ślubie, mam nadzieję, że będzie bardziej zobowiązywać naszą parafię, by modlić się jeszcze więcej w intencji naszej ojczyzny i popierać tych ludzi, którzy przedkładają dobro wspólne nad osobiste korzyści.

To pierwsza tego typu uroczystość z udziałem polityka, którą zarejestrowały kamery od czasu ślubu Jacka Kurskiego w 2020 roku. Film ze ślubu możecie obejrzeć TUTAJ.

Współpracowniczki Jarosława Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej

Pani Aleksandra jest bliską współpracowniczką Jarosława Kaczyńskiego ze słynnego biura PiS-u na Nowogrodzkiej. Od dawna wiadomo, że osoby w nim pracujące, cieszą się ogromnym zaufaniem prezesa. O pani Basi, która jest w nim jedną z najważniejszych osób, krążą już legendy. Najważniejsi członkowie partii mają przynosić jej prezenty z okazji imienin. 

Ida Nowakowska, Olek Sikora, Jacek Kurski, Joanna KurskaTak Kurska ubrała się na koncert dla wojska. Koszulka nie pasuje, ale reszta boska!

Więcej o: