Anna Kalczyńska w bikini korzysta z uroków Bałtyku. Internauci zgodni. "Przepiękne ciało"

Podobnie, jak wiele innych znanych osób, Anna Kalczyńska wypoczywa obecnie nad Bałtykiem. Na profilu prezenterki pojawiły się zdjęcia z harców wodzie, na których pozuje ubrana w bikini.

Tegoroczny urlop Anna Kalczyńska postanowiła spędzić nad polskim morzem. Jedna z prowadzących program "Dzień dobry TVN" opublikowała w mediach społecznościowych radosne zdjęcia z kąpieli w Bałtyku, na których ubrana w kolorowe bikini beztrosko pluska się w wodzie z dziećmi. Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony fanów. W sekcji komentarzy szybko zaroiło się od komplementów pod adresem naturalnych fotografii i figury prezenterki.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna Kalczyńska na wakacjach nad Bałtykiem. Prezenterka zapozowała w bikini podczas kąpieli w morzu

Wielu rodzimych celebrytów w tym roku zdecydowało się na wypoczynek nad polskim morzem. Do tego grona zalicza się także gwiazda TVN, która wraz z mężem zabrała dzieci na rodzinny wypad na Pomorze. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody Anna Kalczyńska wskoczyła w bikini, a zdjęciami z harców w wodzie podzieliła się w mediach społecznościowych wraz z podpisem:

Mamy Hawaje i nie trzymamy pionu! Niech żyją wakacje.

Na trzech zamieszczonych fotografiach możemy zobaczyć prezenterkę ubraną w dwuczęściowy strój kąpielowy w kolorowe wzory. Bawi się na nich z gromadką dzieci, a także pozuje na tle morskich fal. 

 

W oczy rzuca się brak retuszu, co w przypadku instagramowych zdjęć celebrytów wciąż należy do rzadkości. Fakt ten nie umknął uwadze czujnych fanów, którzy w komentarzach podzielili się wyrazami uznania:

Jest pani piękną, naturalną kobietą. Prawdziwe ciało bez filtrów i zakłamywania rzeczywistości.
Zacznę od tego, że mało kto dodaje naturalne zdjęcia. Z reguły stoją żywe manekiny do zdjęć. Jest pani pozytywną kobietą, którą bardzo chętnie i z zainteresowaniem słucha się w telewizji.
Jest pani piękną kobietą. Chylę czoła przed prawdziwą i naturalną kobietą, która nic nie musi, a wszystko może.

Na was też brak obróbki graficznej robi takie wrażenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.