Tegoroczny urlop Anna Kalczyńska postanowiła spędzić nad polskim morzem. Jedna z prowadzących program "Dzień dobry TVN" opublikowała w mediach społecznościowych radosne zdjęcia z kąpieli w Bałtyku, na których ubrana w kolorowe bikini beztrosko pluska się w wodzie z dziećmi. Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony fanów. W sekcji komentarzy szybko zaroiło się od komplementów pod adresem naturalnych fotografii i figury prezenterki.
Wielu rodzimych celebrytów w tym roku zdecydowało się na wypoczynek nad polskim morzem. Do tego grona zalicza się także gwiazda TVN, która wraz z mężem zabrała dzieci na rodzinny wypad na Pomorze. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody Anna Kalczyńska wskoczyła w bikini, a zdjęciami z harców w wodzie podzieliła się w mediach społecznościowych wraz z podpisem:
Mamy Hawaje i nie trzymamy pionu! Niech żyją wakacje.
Na trzech zamieszczonych fotografiach możemy zobaczyć prezenterkę ubraną w dwuczęściowy strój kąpielowy w kolorowe wzory. Bawi się na nich z gromadką dzieci, a także pozuje na tle morskich fal.
W oczy rzuca się brak retuszu, co w przypadku instagramowych zdjęć celebrytów wciąż należy do rzadkości. Fakt ten nie umknął uwadze czujnych fanów, którzy w komentarzach podzielili się wyrazami uznania:
Jest pani piękną, naturalną kobietą. Prawdziwe ciało bez filtrów i zakłamywania rzeczywistości.
Zacznę od tego, że mało kto dodaje naturalne zdjęcia. Z reguły stoją żywe manekiny do zdjęć. Jest pani pozytywną kobietą, którą bardzo chętnie i z zainteresowaniem słucha się w telewizji.
Jest pani piękną kobietą. Chylę czoła przed prawdziwą i naturalną kobietą, która nic nie musi, a wszystko może.
Na was też brak obróbki graficznej robi takie wrażenie?
TTV strzela sobie w kolano. Do nowego show zaproszono Daniela Martyniuka. Trudno o gorszy pomysł
Spojrzała na najnowszą stylizację Nawrockiej. "Subtelnie podkreśla rolę gospodyni"
Miała śmiertelnie potrącić Polkę przed klubem w Londynie, a teraz stanęła przed sądem. Wiadomo, co się wydarzyło
Był uzależniony od alkoholu i pornografii. Pomógł mu Bóg. "Jedno zdanie uratowało mi życie"
Stenka na planie nowej części "Nigdy w życu". Tak po latach wyglada filmowa Judyta
Ewa Woydyłło uderzyła nie tylko w Świątek. Nazwała Sabalenkę "ruską babą". "Dmucha sobie tę gębę"
"To ty udajesz nosorożca, czy nosorożec udaje ciebie?". Jest reakcja Świątek
Kiedy pierwszy raz zabił, miał 17 lat. "Wampir z Krakowa" twierdził, że "zadawanie bólu jest dziełem sztuki"
Amy Schumer schudła 23 kg i pokazała efekty przemiany. "Nigdy nie sądziłam, że nadejdą takie dni"