Grażyna Szapołowska wypoczywa w stroju kąpielowym na plaży w Juracie. Sesja jak dla "Vogue'a": Ikona

Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego kina. Aktorka wybrała się na urlop nad morze. Na plaży zapozowała do zdjęć, które zachwyciły fanów.

Grażyna Szapołowska od jakiegoś czasu przebywa na wakacjach w Juracie, co pieczołowicie relacjonuje w mediach społecznościowych. Aktorka ładuje baterie i korzysta z pięknej pogody. Tym razem pochwaliła się prywatnymi kadrami, na których zapozowała do zdjęć na plaży i przy okazji zaprezentowała się w zwracającym uwagę kostiumie kąpielowym. Rewelacyjna forma! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pluska się na Teneryfie, a Szapołowska spaceruje po lesie. Te gwiazdy na urlopie rezygnują z makijażu

Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Grażyna Szapołowska na plaży w stroju kąpielowym. Sesja jak dla "Vogue'a"

Grażyna Szapołowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil obserwuje prawie 40 tys. internautów. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z pracy, ale nie brakuje i kadrów z życia prywatnego. Tym razem gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej na plaży, do której zapozowała w jednoczęściowym, metalicznym kostiumie kąpielowym z dużym wycięciem na dekolcie. Grażyna Szapołowska przed obiektywem czuła się jak ryba w wodzie, a sesja wypadła niezwykle klimatycznie. Zdjęcia wykonała jej córka, Katarzyna Jungowska. 

Aktorka nie pokusiła się o dodanie opisu do fotografii, zamiast tego wykorzystała hasztagi: lato, vogue, no make'up. 

 

W komentarzach posypały się słowa zachwytu od fanów, którzy nie ukrywali, że aktorka oczarowała ich naturalną odsłoną. 

Pięknie. Zawsze z klasą.
Pani Grażynko normalnie "Słoneczny patrol" powrócił.
Pani była zawsze ikoną - czytamy.

Justyna Mazur Justyna Mazur pokazała blizny na brzuchu po recesji żołądka

Niewątpliwie Grażyna Szapołowska olśniewa na wakacjach i nie potrzebuje do tego makijażu, czy wymyślnych stylizacji. Zapytana o to, jak dba o wygląd, wyznała w rozmowie z portalem GS.24, że najważniejsza są dla niej dieta i ćwiczenia wzmacniające kręgosłup oraz mięśnie brzucha. Więcej zdjęć aktorki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: