Hanna Żudziewicz pokazała ciążowy brzuch w bikini. To już półmetek. "Odliczamy dalej"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke cztery dni temu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz na Instagramie pojawiło się zdjęcie przyszłej mamy. Pozuje w stroju kąpielowym.

Więcej o ważnych momentach z życia gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

W tegoroczny Dzień Matki Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke poinformowali o ciąży. Dodali zdjęcie USG, jednak nie było widać brzucha przyszłej mamy. Teraz możemy go zobaczyć w pełnej okazałości, bo tancerka zapozowała w kostiumie kąpielowym. 

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami"

Hanna Żudziewicz pokazała ciążowy brzuch. To już półmetek ciąży

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke rozwinęli medialne kariery dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerka dołączyła do programu w 2014 roku, a jej partner dwa lata później. Obydwoje mają na koncie zdobycie Kryształowej Kuli - Jacek Jeschke wygrał "Taniec z Gwiazdami", gdy na parkiecie partnerowała mu Anna Karczmarczyk. Hannie Żudziewicz udało się to dwukrotnie - w parze z Robertem Wabichem oraz Piotrem Mrozem, który zresztą w niedzielę również poinformował, że rozpoczyna nowy etap w życiu, bo oświadczył się ukochanej Agnieszce Wasilewskiej. 

Zobacz też: Piotr Mróz oświadczył się ukochanej. "Powiedziała TAK przed Matką Bożą". Patrzymy na pierścionek

Żudziewicz na nowym zdjęciu w parku wodnym pozuje w dwuczęściowym bikini. Choć brzuch jest ledwie zauważalny, to podobno już połowa ciąży.

 
Forma na lato w toku. Może po "brzuszku" nie widać, ale połowa już za nami. Odliczamy dalej - podpisała zdjęcie Żudziewicz.

Trzeba przyznać, że tancerka, która od szóstego roku życia (obecnie ma 30 lat) trenowała taniec, ma świetną formę i - mimo ciąży - wciąż widoczne mięśnie na brzuchu. Robi wrażenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.