Julia Kamińska bez makijażu po wykańczającym treningu. Nawet w tak naturalnej odsłonie wygląda świetnie

Julia Kamińska prezentowała figurę na egzotycznych wakacjach. Wtedy podziwialiśmy jej umięśniony brzuch. Tym razem pokazuje, jak dba o figurę w Warszawie. Wstawiła zdjęcie przestawiające ją po wykańczającym treningu.

Więcej ciekawostek z życia prywatnego gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Julia Kamińska spędziła początek roku, regenerując się na egzotycznych wakacjach. Na zasłużony odpoczynek wyleciała z bratem. Mimo aury sprzyjającej wylegiwaniu się, aktorka nie odpuszczała treningów. Na relacjach obserwowaliśmy, jak przy wysokich temperaturach biega, odhaczając obowiązkową aktywność sportową. Teraz pokazała zmagania w jednym z luksusowych hoteli

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek prezentuje umięśniony brzuch. Fani oniemieli

Julia Kamińska bez makijażu po wykańczającym treningu "dead again"

Aktorka jest zwolenniczką ruchu "body positive". O swoich poglądach z przekonaniem mówi na Instagramie oraz w wywiadach. Sama jednak lubi, gdy jest w formie. Regularne treningi, korzystanie z trenera personalnego oraz dieta sprawiły, że gwiazda może pochwalić się talią osy. Na InstaStories zrelacjonowała zmagania na sali sportowej.

Julia Kamińska ubrana w szorty oraz sportowy top zaczęła od wyciszającej jogi. Po zmaganiach na macie przeniosła się na bieżnie. Na nagraniu widzimy jak z prędkością ponad 9 km/h biegnie przez prawie pół godziny. Nagranie z szybkiego ruchu żartobliwie podpisała:

Co komu szkodzi ściorać się po jodze?

Julia Kamińska treningJulia Kamińska trening ig @_julia_kaminska_


Nawet dla tak wysportowanej osobie, jak Julia Kamińska takie tempo daje w kość. Kolejne ujęcie na Instagramie gwiazdy przedstawia ją zmęczoną po treningu. Bez obaw wstawiła zdjęcie bez makijażu z czerwoną buzią i włosami mokrymi od potu. Serialowa "Brzydula" nie ma problemu z pokazaniem się w naturalnej odsłonie. Sam trening ewidentnie był dla niej satysfakcjonujący, a jego zabójczy format to dla niej norma. W końcu jak sama napisała "dead again".

Julia Kamińska treningJulia Kamińska trening ig @_julia_kaminska_

Więcej o: