Kto dba o ciało Julii Kamińskiej? Gwiazda "BrzydUli" ma trenera, który był uczestnikiem "Love Island"!

Julia Kamińska wrzuciła na Instagram zdjęcie z siłowni, na którym pozuje z trenerem personalnym. Widzowie programu "Love Island" będą go świetnie kojarzyć.

Więcej ciekawostek o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Kamińska zyskała popularność dzięki roli Uli Dobrzańskiej w serialu "BrzydUla". Aktorka aktywnie działa w social mediach, które nierzadko wykorzystuje jako platformę do nagłaśniania istotnych kwestii. W ostatnim czasie wzięła udział w kampanii społecznej "Dekolt dla Białorusi", z której fotografie znajdą się w kalendarzu charytatywnym dedykowanym członkom rodzin białoruskich więźniów politycznych. Gwiazda ochoczo wrzuca na Instagram kulisy pracy, jak i kadry z życia prywatnego. W ostatnim czasie podzieliła się zdjęciem z siłowni, na którym pozuje z trenerem, którego - jak się okazuje - doskonale znamy z "Love Island".

Zobacz wideo "Love Island". Wiktor "marzył" o trójkącie z bratem bliźniakiem. Czy Magda jest na to gotowa?

Julia Kamińska trenuje z Maćkiem z "Love Island"

Aktorka na instagramowej relacji zamieściła dwie fotografie. Na jednej z nich podnosi ciężarki w pozycji wykroku, a na drugiej pozuje z trenerem. Kto dba o ciało gwiazdy? Jest to Maciej Dąbrowski, znany telewidzom z programu "Love Island" produkcji Polsatu

Julia Kamińska z Maciejem z 'Love Island'Julia Kamińska z Maciejem z 'Love Island' fot. Instagram @_julia_kaminska_

 

Maciej Dąbrowski w "Love Island" budził wiele emocji. Nierzadko padały opinie, że uczestnik był jak chorągiewka na wietrze. Na początku sparował się z Anią, jednak kiedy do programu weszła Zera, stwierdził, że to właśnie z nią chce budować relację. Gdy okazało się, że drobna brunetka nie jest jego ideałem, postanowił wrócić do Ani, aby ostatecznie zostawić ją dla Laury, z którą i tak mu się nie ułożyło. Ostatecznie ze wszystkimi paniami ma teraz dobre relacje - a przynajmniej tak twierdzi. Program się już zakończył, dlatego możemy go obserwować teraz wyłącznie w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.