Ewelina Lisowska pochwaliła się nową fryzurą, a fani jej nie rozpoznali. "Życzcie mi teraz cierpliwości przy pielęgnacji"

Ewelina Lisowska nowy rok postanowiła rozpocząć od metamorfozy. Piosenkarka zmieniła fryzurę, czym oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Ewelina Lisowska dała się poznać szerszej publiczności, kiedy wzięła udział w programie "X Factor". Piosenkarka od tamtego czasu przeszła sporą metamorfozę. Zmienił się nie tylko jej styl ubioru, ale także kilka razy fryzura. Celebrytka znów może pochwalić się odmienioną wersją siebie.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska zwiedza Rzym

Ewelina Lisowska pochwaliła się nową fryzurą. Fani nie rozpoznali piosenkarki

Dziś nie ma śladu po czarnych włosach wokalistki. Ewelina Lisowska od lat jest wierna znacznie jaśniejszym odcieniom i stawia na różne długości włosów. Jeszcze nie tak dawno miała jasne włosy sięgające za ramiona. Zwykle zmiana fryzury kojarzy się ze skróceniem włosów lub ich nowym kolorem. W przypadku Eweliny Lisowskiej po części się to zgadza.

Piosenkarka nie skróciła włosów, a przedłużyła je. Dodatkowo zdecydowała się na inny odcień. W instagramowym wpisie zdradziła, na jaką metodę się zdecydowała i wyjaśniła, że już jest przygotowana na to, że teraz będzie musiała zdecydowanie więcej czasu poświęcić na pielęgnację włosów. 

A dzisiaj taka metamorfoza. Zdecydowałam się na przedłużenie włosów metodą kanapkową. Życzcie mi teraz cierpliwości przy pielęgnacji - napisała przy zdjęciu.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło głosów fanów wokalistki. Opinie są raczej pozytywne, ale niektórzy twierdzą, że Ewelina Lisowska lepiej wygląda w ciemnych włosach.

Pięknie, choć osobiście wolę ciebie w ciemniejszych włosach.
Matko, nie poznałam. Niepodobna pani do siebie, ale włosy sztos.
Świetna metamorfoza - czytamy.

Jak oceniacie nowy wizerunek piosenkarki?

Więcej o: