Radosław Majdan szydził z "Dziewczyn z Dubaju" i byłej żony. Doda ostro mu odpowiedziała

Realcje pomiędzy Dodą a Radosławem Majdanem wciąż pozostają napięte. Widzowie doszukali się podobieństwa piłkarza w "Dziewczynach z Dubaju", co ten ostro skomentował, oceniając również poczynania byłej żony. Doczekał się odpowiedzi.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Choć film "Dziewczyny z Dubaju" miał swoją premierę w listopadzie, to nadal nie przestaje być o nim głośno. Wiele osób liczyło na to, że na ekranie dostrzeże podobieństwa do osób z show-biznesu. Doda nigdy nie powiedziała, że faktycznie wzorowała się na kimś znanym, jednak w sieci nie brakuje domysłów, że jedna z postaci przypomina Natalię Siwiec w pamiętnej koszulce z orłem, czy też Radosława Majdana. Były bramkarz już zabrał głos, a teraz na jego słowa odpowiedziała piosenkarka.

Zobacz wideo Doda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki

Piotr ŚledźPiotr Śledź na Instagramie chwali się luksusem. Kim jest tajemniczy milioner?

"Dziewczyny z Dubaju". Doda o słowach Radosława Majdana

Chodzi o scenę, która pojawia się w filmie bardzo szybko. Wówczas bohaterki oglądają w telewizji mecz, w którym zagrał piłkarz z dłuższymi włosami i opaską na głowie. Niedługo później jedna z dziewczyn przed telewizorem zdradza koleżankom erotyczne historie, które przeżyła ze wspomnianym piłkarzem. Dodała też, że z tego powodu zrobiła sobie tatuaż - inicjały RM.

Po premierze "Dziewczyn z Dubaju" Radosław Majdan w rozmowie z Party.pl odniósł się do tych skojarzeń i wbił szpilę Dodzie.

Nie będę tego komentował. Tak samo tego, co wydarzyło się później, bo leżącego się nie kopie - skwitował.

Teraz w rozmowie z tym samym serwisem wypowiedziała się wokalistka, która została zapytana o słowa byłego partnera.

O Jezu. Nawet jakby chciał, to by nie trafił - wyznała.

Doda nie chciała zbytnio wypowiadać się na ten temat, dodała jednak, że wszystko jest kwestią interpretacji i nie chciałaby nikomu nic narzucać.

DodaMróz, zero słońca i roznegliżowana Doda pozująca do zdjęć

Więcej o: