Zarobki polskich influencerów są imponujące, ale to zagraniczni twórcy zgarniają krocie

Zgarniają miliony za jeden wpis lub film opublikowany w mediach społecznościowych. Zarobki najpopularniejszych tiktokerów na świecie robią ogromne wrażenie.

Więcej informacji o znanych tiktokerach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Nie jest żadną tajemnicą, że zarobki najpopularniejszych influencerów w Polsce są imponujące. Założyciel Ekipy, Karol Friz Wiśniewski, trafił nawet na listę 40 najbogatszych Polaków przed "40-tką", którą na początku grudnia 2021 roku opublikował magazyn "Wprost". Okazuje się jednak, że majątek 25-letniego youtubera prezentuje się dość skromnie na tle sum, jakie zgarniają światowej sławy tiktokerzy. Serwis enews.com przedstawił, jakie kwoty wpłynęły na konto gwiazd mediów społecznościowych tylko w 2021 roku.

Modowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pasModowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pas

Zobacz wideo Ekipa Friza bawi się na tegorocznej wigilii firmowej

Charli D'Amelio - 17,5 milionów dolarów

Ma zaledwie 17 lat, a już zrobiła oszałamiającą karierę w mediach społecznościowych. Największą popularność zyskała na TikToku. Obecnie posiada 133 milionów wiernych fanów. Tym samym Charli D'Amelio zaliczana jest do grona najchętniej obserwowanych użytkowniczek tej platformy. Pierwsze filmiki zaczęła publikować w maju 2019 roku, od tego czasu stała się prawdziwą gwiazdą.

 

Dixie D'Amelio - 10 milinów dolarów

Dixie D'Amelio poszła w ślady młodszej siostry i również postawiła na karierę w mediach społecznościowych. Do tej pory na TikToku obserwuje ją prawie 57 milionów fanów. Oprócz publikowania filmów na popularnej platformie postanowiła spróbować również sił w branży muzycznej. 7 sierpnia 2020 roku podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią LA Reid's label HitCo.

 

Addison Rae - 8,5 milionów dolarów

Addison Rae dołączyła do użytkowników TikToka w 2019 roku. Od początku kariery zgromadziła ponad 86 milionów fanów. Aktualnie popularna 22-latka oprócz działalności w mediach społecznościowych rozwija również karierę jako aktorka. W 2021 roku zagrała w komedii romantycznej "Cały on", który była wzorowana na popularnym w 1999 roku filmie "Cała ona".

 

Bella Poarch - 5 milionów dolarów

Bella Poarch zyskała sławę w bardzo krótkim czasie. Konto na TikToku założyła w 2020 roku i od tego czasu może pochwalić się imponującym wynikiem, jeżeli chodzi o liczbę obserwatorów. Grono jej fanów nieustannie się powiększa. Aktualnie obserwuje ją ponad 87 miliona osób. To sprawia, że jest jedną z najchętniej obserwowanych użytkowniczek na tej platformie. W 2020 roku wydała linię ubrań RIPNDIP x Paca Collaboration. W maju 2021 roku podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Records, a 14 maja 2021 roku Bella wydała debiutancki singiel "Build a Bitch".

 

Avani Gregg - 4,75 milionów dolarów

Listę najpopularniejszych tiktokerek zamyka Avani Gregg. Popularna 19-latka konto w popularnej aplikacji założyła w 2019 roku. Od tego czasu większość jej filmów osiąga imponujące wyniki pod względem oglądalności. Do tej pory zgromadziła prawie 40 milionów fanów. Avani chętnie dzieli się z obserwatorami ciekawostkami z życia prywatnego oraz pokazuje, jak wykonać perfekcyjny makijaż.

 

Ekipa FrizaIle zarabiają polskie gwiazdy internetu? Ujawniono stawki. Zgarniają krocie!

 
Więcej o: