Magdalena Stępień opowiedziała o chrzcie syna. Były łzy wzruszenia i... egzorcysta. "Miałam poczucie oczyszczenia"

W niedzielę odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla Magdaleny Stępień i jej najbliższych. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" modelka opowiedziała o emocjach towarzyszących jej tego dnia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Stępień wyznała, że chrzest syna był jednym z najważniejszych momentów w jej życiu. Na Instagramie zamieściła relację, gdzie podzieliła się z internautami zdjęciami z kościoła, a później z restauracji. Niestety na uroczystości zabrakło ojca chłopca, Jakuba Rzeźniczaka.

Te gwiazdy ukrywały swoją ciążęTe gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magdalena Stępień opowiedziała o kulisach chrztu Oliwiera

Ceremonia odbyła się w kościele pw. Najświętszej Marii Panny na Piasku we Wrocławiu. Magdalena Stępień nie ukrywa, że jako dla katoliczki, chrzest syna jest najważniejszym wydarzeniem w jej życiu. Modelka wyznała, że tego dnia nie mogła opanować łez wzruszenia.

Było to dla mnie szalenie wzruszające, kiedy weszłam do kościoła i poczułam, że za chwilę moje dziecko będzie ochrzczone. Pojawiły się łzy. Nawet teraz, kiedy o tym mówię, chce mi się płakać. Jestem osobą wierzącą, dużo się modlę. Dla mnie to był naprawdę ważny dzień. W organizacji ceremonii i przyjęcia bardzo pomogli mi przyjaciele. Wiele im zawdzięczam - powiedziała.  

Magdalena Stępień o księdzu, który ochrzcił Oliwiera: "Jest egzorcystą"

Wszystkie osoby, które zjawiły się na ceremonii, były bardzo bliskie Magdalenie Stępień. Matką chrzestną  została jej przyjaciółka Dorota, a ojcem kuzyn Tomek. Okazuje się, że dobre relacje łączą Stępień również z księdzem. Kobieta wyznała, że to właśnie on pomógł jej odbudować wiarę i wspierał w trudnych momentach.

Oliwiera ochrzcił mój znajomy ksiądz, którego darzę ogromnym zaufaniem i wielką sympatią. 10 lat temu, kiedy wróciłam z Anglii, pomógł mi odbudować wiarę i wspierał mnie w trudnym czasie. Jest egzorcystą, dlatego miałam dodatkowe poczucie oczyszczenia dziecka z tego całego zła. Sama też byłam u spowiedzi, czuję się oczyszczona - powiedziała Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień do tej pory nie zdradziła powodów nieobecności Jakuba Rzeźniczaka na chrzcie Oliwiera. 

Więcej o: