Elegancka Monika Richardson na gali. Kolor sukni nie pasuje każdemu. A cena kreacji? Bardzo wysoka

Monika Richardson pojawiła się niedawno na Gali "Magazynu VIP". Zdjęciami stylizacji pochwaliła się na swoim Instagramie. Oto, jak się zaprezentowała.

Na temat modowych wyborów gwiazd przeczytacie również na gazeta.pl.

Monika Richardson należy do grona gwiazd, które regularnie zamieszczają posty w mediach społecznościowych. Tam chociażby dziennikarka uczciła urodziny swojej córki, publikując serię zdjęć Zofii czy uwieczniła chwile spędzane z synem. Tym razem natomiast poinformowała o ostatnim wyjściu i zaprezentowała stylizację.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Monika Richardson na gali "Magazynu VIP"

Monika Richardson ostatnio wybrała się na galę "Magazynu VIP", która odbywała się w hotelu Sheraton Grand w Warszawie. Podczas imprezy nagradzani są przedsiębiorcy czy osoby publiczne. Dziennikarka poprowadziła wydarzenie już rok temu i jak można wywnioskować z jednego z hashtagów, również w tym roku przypadło jej to zadanie.

(…) Kolejna gala "Magazynu VIP". Po raz drugi trochę okołopandemicznie, ale mimo to, pięknie #konferansjerka #galavip #ilovemyjob - znalazło się w opisie.

Wieniawa, RozenekDepresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole-imbryki u Pazurów. Czyli kuchnie gwiazd

Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, dzięki którym można było podejrzeć stylizację wybraną przez prezenterkę na tę okazję. Richardson postawiła na długą, welurową sukienkę w odcieniu zgniłej zieleni. Kreacja miała na dole duże rozcięcie i była zdobiona i kryształkami układającymi się w kształt lamparta. Krój podkreślił sylwetkę dziennikarki. Za suknię odpowiedzialna była Dorota Kuźnicka. Cena? Za model w czarnym kolorze trzeba zapłacić normalnie niecałe 13 tys., po przecenie zaś 9999 złotych. 

 

Zieleń uchodzi za trudny kolor, w którym nie każdy dobrze się prezentuje. Mimo to dziennikarka zaryzykowała. Internauci nie szczędzili gwieździe komplementów, zachwycając się doborem ubioru.

Elegancko i z klasą .
Pięknie. Kolor sukni przecudny.
Wygląda pani jak milion dolarów - czytamy w komentarzach pod postem.

AdeleAdele udzieliła wywiadu na Zoomie. Fani zwracają uwagę na przedmiot w tle

Gala "Magazynu VIP" nie była jedyną, na której można było zobaczyć Monikę Richardson w ostatnich miesiącach. Na początku września pozowała fotoreporterom na pokazie Anny Kubisz odbywającego się w ramach projektu "Moda na recykling".

Więcej o: