Od kiedy Monika Richardson zakończyła swoja karierę telewizyjną, aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie dzieli się smaczkami ze swojego życia prywatnego. Na profilu często możemy zobaczyć jej syna, Tomka. Córkę Moniki, Zosię, zdecydowanie rzadziej. Teraz z okazji urodzin nastolatki pokazała galerię zdjęć z różnych lat.
To nie był łatwy rok ani dla Moniki Richardson, ani dla jej dzieci. Dziennikarka rozstała się ze swoim trzecim mężem. Natomiast jej syn, który ma zespół Aspergera (zaburzenie ze spektrum autyzmu) wyznał, że zmagał się z depresją i uzależnieniem od alkoholu. Monice udało się znaleźć szczęście i od kilku miesięcy jest w związku z Konradem Wojterkowskim. Tomek chociaż w maju nie zdał matury, to dostał się na wymarzone studia.
Córka Moniki, Zofia Malcolm, stoi u progu wejścia w dorosłość. Dziewczyna właśnie skończyła 17 lat. Z tej okazji Richardson pokazała na swoim Instagramie galerię zdjęć, na których widzimy Zosię w różnym wieku. Wyrosła na piękną kobietę. W opisie pod fotografiami dziennikarka złożyła córce życzenia. Nie ukrywa dumy ze swojej pociechy.
Moja najwspanialsza córka, Zofia. 17 lat - dzisiaj. Mądra, dobra i piękna. Mój największy dar od losu. Mój największy sukces. Najważniejsza kobieta w moim życiu. Kocham ją jak wariatka. A w tym wałku to już kompletnie mnie druzgocze... Córeczko, bądź szczęśliwa!
W komentarzach posypały się komplementy.
Pani Moniko, córka godna mamy i odwrotnie. Dużo zdrowia i 100 lat córeczce, a pani radości i pociechy tyleż samo.
Zdrówka dla córci i spełnienia wszystkich marzeń.
Podobna do swojej mamy, piękna córcia. Wszystkiego najpiękniejszego.
My również życzymy Zosi wszystkiego najlepszego.
Słynnemu aktorowi puściły hamulce. Uderzył w Trumpa. "Zniszczony człowiek"
Michał Wiśniewski wprost o przyszłości z Mandaryną. "Niczego sobie nie obiecujemy"
"Czy podziękowałaś swojemu mężczyźnie za dziecko?". Karol z TikToka pyta, a ja mu odpowiadam. Nie tylko ja. "Ale dzban"
Indonezyjska influencerka zszokowana jazdą pociągiem w Polsce. "Aż boisz się oddychać"
Partie polityczne rozbrykały się na TikToku. "To nie zastąpi wiarygodności"
Grały w "Gotowych na wszystko". Jedna trafiła do więzienia, a losy pozostałych też mogą zaskoczyć
Nawrocki napisał do Dymnej z okazji jej 75. urodzin. Zwrócił uwagę na konkretną rzecz
Tak mieszkają Urbańska i Józefowicz. Wnętrza jak z innej epoki to dopiero początek
Obejrzałam pierwszy odcinek "Jestem jaki jestem". Nie sądziłam, że tak się to skończy