Kylie Jenner pokazała zaokrąglony ciążowy brzuch. Drugie dziecko przyjdzie na świat już niebawem

Kylie postanowiła pokazać swoim fanom, jak w ostatnim czasie powiększył się jej ciążowy brzuch. Stormi już naprawdę niedługo doczeka się rodzeństwa.

We wrześniu 2021 Kylie Jenner poinformowała na Instagramie, że ona i Travis Scott oczekują drugiego dziecka. Od tego czasu celebrytka udostępnia zdjęcia i filmiki pokazujące, jak wygląda w ciąży i jak zmieniają się jej ciążowe krągłości. Jednym z nich podzieliła się na InstaStories już kilka tygodni po ogłoszeniu, że niebawem powita na świecie nowego członka rodziny.

Zobacz wideo Kylie Jenner potwierdziła drugą ciążę

Kylie Jenner pokazała, jak wygląda w drugiej ciąży

Na InstaStories Kylie trafił filmik, na którym w czarnej, obcisłej sukience prezentuje już całkiem duży ciążowy brzuch. Wideo opatrzyła podpisem, że w ciągu ostatnich kilku tygodni "sporo urosła".

Kylie JennerKylie Jenner instagram.com/@kyliejenner

Kylie nie zdradziła, kiedy brat lub siostra Stormi ma przyjść na świata, a data drugiego porodu członkini znanego klanu jest przedmiotem licznych spekulacji. O swojej pierwszej ciąży Jenner nie poinformowała aż do momentu, gdy Stormi była już na świecie - córka Kylie i Travisa Scotta urodziła się 1 lutego 2018 roku. Co więcej, związek pary należał do dość burzliwych, celebrytka i raper rozstawali się i schodzili już kilka razy. O tym, że ponownie do siebie wrócili, zaczęto spekulować wiosną tego roku, a w czerwcu para oficjalnie stawiła się razem na gali charytatywnej Parsons Benefit.

 

Kylie póki co nie podzieliła się też informacją o płci drugiego dziecka. Fani spekulują, że gwiazda spodziewa się chłopca, a dowodem na to ma być jedno ze zdjęć Stormi, które trafiło na Instagram. Celebrytka opatrzyła je podpisem "moja ulubiona dziewczynka" i zamieściła obok niego niebieskie serduszko. Niewykluczone jednak, że był to po prostu zbieg okoliczności.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.