Aleksandra Żebrowska śmieje się ze swojej miny na zdjęciu, ale uwagę zwraca coś innego. Pokazała twarz najmłodszego syna

Aleksandra Żebrowska dodała nowe zdjęcie w swoim stylu. Celebrytka skupiła się na swojej minie, ale naszą uwagę przykuwa coś innego.

Aleksandra Żebrowska słynie z dużego dystansu do siebie. Nie wstydzi się pokazywać nieudanych ujęć, ze szczerością także opisuje i pokazuje niezbyt "instagramowe" uroki macierzyństwa. Jakiś czas temu dodała zdjęcie, na którym ma bluzkę mokrą od mleka. Teraz po raz kolejny udostępniła kadr z codziennego życia mamy.

Zobacz wideo Ale oni się świetnie ze sobą bawią!

Aleksandra Żebrowska pokazała najmłodszego syna

Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji rodziny Żebrowskich. Aleksandra siedzi na kocu razem z najmłodszym synem, Felkiem. Chłopiec przyszedł na świat w zeszłym roku, a rodzice do tej pory nie pokazywali jego twarzy.

Aleksandra ŻebrowskaŻebrowska pokazała bliznę po cesarce. "Rodziłyście normalnie? Ja przez gardło"

Teraz jednak się to zmieniło. I choć celebrytka skupiła się na swojej minie, to uwagę zwraca właśnie chłopiec, który dotyka jej stopy. Tym razem mama nie zakryła jego buzi i możemy zobaczyć, jak wygląda.

#szyna #relaksacyjna #polecam #nietylkonanoc - napisała Żebrowska.
 

Także niektórzy internauci skupili się na chłopcu. Piszą, do kogo ich zdaniem jest podobny:

Haha, ale ten mały do Żebrowskiego podobny. Pozdrawiam!
Mały to czysty tatuś.
Maluszek podobny do Michała - piszą.

Inni za to po raz kolejny są zachwyceni tym, co zrobiła Aleksandra, która po raz kolejny udowodniła, że nie musi pokazywać idealnego życia:

Olka, jaka ty fajna naturalna jesteś.
Uwielbiam cię, Olu.
Kocham te zbliżenia - zachwycają się.

Ola i Michał Żebrowscy wychowują trzech synów. Oprócz Felka mają także Henryka i Franciszka. Jednak bez wątpienia największą gwiazdą na Instagramie mamy jest najmłodsze dziecko.

Olga Król - 'Top Model'"Top Model". Olga Król odniosła się do swojej drastycznej metamorfozy. Broni fryzjera

A wy lubicie naturalność Aleksandry Żebrowskiej? Uważacie, że więcej powinno być takich postów?

Więcej o: