Dobra Faza spodziewa się dziecka? Nagrała film w odpowiedzi na pytanie fana. "Wystającego brzuszka nie można mieć, bo od razu ciąża"

Jeden z najnowszych TikToków Dobrej Fazy wywołał prawdziwą burzę. Fani podejrzewają, że Ewa Zawada jest w ciąży. Postanowiła odpowiedzieć.

Dobra Faza opublikowała na swoim TikToku film z basenu. Spędzała czas ze swoim ukochanym i wspólnie nucili remix jednej z piosenek Young Leosi. Ewa Zawada była ubrana w stój kąpielowy ze sklepu Wersow. Jednak to nie on przykuł największą uwagę. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. "Bałam się o tym mówić"

Fani Dobrej Fazy zastanawiają się, czy jest w ciąży

Część obserwatorów zwróciła uwagę na brzuch Ewy Zawady. Zaczęli się zastanawiać czy ta jest w ciąży. Jeden z komentujących postanowił zapytać. Fani uznali, że takie pytania są bardzo nie na miejscu i jeśli miałaby się podzielić taką informacją - zrobiłaby to. Zwrócili także uwagę na to, że Dobra Faza jest na nagraniu po prostu zgarbiona. 

Kochanie, każda kobieta ma brzuszek i nie ma w tym nic złego.

Dobra Faza z narzeczonymDobra Faza zdradza, jak poderwał ją partner. Internauta hejtuje, a Ewa odpowiada

Boże święty już wystającego brzuszka nie można mieć, bo od razu ciąża. Tylko idealnie płaskie brzuchy -  fani Dobrej Fazy nie kryją oburzenia pytaniem.
Przecież jedzenie, które dziś zjadła, musi gdzieś być. To naturalne.

Wiele osób zaznaczyło, że odstający brzuch jest całkowicie normalny i każdy go ma. Fani Dobrej Fazy uważają, że nie zawsze musi się to wiązać z ciążą. 

Ewa Zawada stanowczo odpowiedziała na spekulacje 

Dobra Faza postanowiła nagrać prześmiewczego TikToka w odpowiedzi na komentarz. Po jej stanowisko w sprawie zaprosiła na Instagrama. W serii z odpowiedziami na pytania krótko zdementowała plotkę

Tamto Story już zniknęło, więc NIE - Dobra Faza dementuje plotkę na temat ciąży.

Olga FryczOlga Frycz wspomniała, ile przytyła w ciąży

Dobra Faza zdementowała plotkę na temat domniemanej ciążyDobra Faza zdementowała plotkę na temat domniemanej ciąży Screen InstaStories / https://www.instagram.com/ewazawadza/

Dla tych, którzy nie posiadają konta na Instagramie, w komentarzach pod TikTokiem przekazywano informacje prosto od Dobrej Fazy. Fani pisali także, że gratulują jej nie ciąży, a fantastycznej sylwetki oraz dystansu do samej siebie. 

Więcej o: