Young Leosia debiutowała kilka lat temu, choć dopiero teraz jest o niej głośno. Wiemy, jak wyglądała bez różowych włosów

Young Leosia zadebiutowała w 2015 roku, ale dopiero teraz zrobiło się głośno o młodej, polskiej raperce. Jesteście ciekawi jej wizerunku sprzed lat?

Young Leosia stała się rozpoznawalna w tym roku. Po sukcesie "Szklanek" słyszał o niej niemal każdy. Młoda gwiazda koncertuje, kręci kolejne klipy u boku Żabsona i własnie wydaje debiutancką epkę. Wiedzieliście, że Sara Sudoł próbowała swoich sił w rapie już sześć lat temu? Wyglądała wówczas całkowicie inaczej!

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Żabson

Young LeosiaYoung Leosia ze swoją pierwszą epką "Hulanki". Ruszył preorder!

Young Leosia bez charakterystycznych różowych włosów

W teledysku "List" możemy zauważyć, że wygląd Young Leosi bardzo się zmienił. Kilka lat temu raperka miała ciemne włosy i klasyczne stylizacje. Aktualnie stawia na różową fryzurę, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Fani uważają, że kiedyś wyglądała równie pięknie i od zawsze miała zadatki na królową rapu. 

 
Leosia na tym teledysku jest po prostu przepiękna - skomentował jeden z fanów pod nagraniem Young Leosi.

Fani Young Leosi są zachwyceni jej umiejętnościami

To właśnie fani Sary Sudoł odnaleźli "List". Young Leosia wystąpiła gościnnie u Krupsona i Sor Słowaka. Zarapowała refren piosenki. W komentarzach roi się od komplementów. Uważają, że była urocza i chcieliby ją zobaczyć teraz w podobnym wydaniu. Wiele osób żałuje, że nie miało okazji poznać Sary Sudoł kilka lat temu. Niektórzy nawet zasugerowali, żeby spróbowała odnowić "List". Myślicie, że spełni życzenia fanów?

Young LeosiaYoung Leosia. Poznajcie bliżej wschodzącą gwiazdę polskiej sceny muzyczne

A więc Leosia od zawsze była boginią rapu.
Zazdroszczę tym, co znali Leokadię w 2015 r...
Narodziny legendy.

Sara Sudoł studiowała realizację dźwięku

Najwięksi fani wiedzą, że Young Leosia studiowała realizację dźwięku, a także posiada dyplom Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej. Młoda gwiazda od zawsze wiedziała, co chciałaby robić w przyszłości, a w spełnianiu marzeń pomógł jej Żabson. Przez lata była jego DJ'ką, a następnie u jego boku powstały pierwsze piosenki Leosi.

Więcej o: