Anna Czartoryska-Niemczycka przyłapana na plaży. Bawiła się z dziećmi i mężem. Nie zabrakło też teściowej

Anna Czartoryska-Niemczycka wyjechała z rodziną do Juraty. Na plaży nie mogła liczyć jednak na prywatność. Paparazzo zrobił im zdjęcia. Widać na nich, jak bardzo dzieci aktorki wyrosły.

Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z rodziną wyjechała na wakacje, by cieszyć się polskim morzem. Paparazzo zrobił im zdjęcia z ukrycia. Wygląda na to, że aktorka i jej bliscy bawili się znakomicie. 

Anna Czartoryska i Michał NiemczyckiCzartoryska świętuje ósmą rocznicę ślubu. "Wciąż patrzymy w tym samym kierunku"

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Anna Czartoryska-Niemczycka na plaży z rodziną

Anna Czartoryska-Niemczycka z mężem Michałem Niemczyckim i trójką dzieci: Ksawerym, Janiną oraz Antonim wyjechała do Juraty. Towarzyszyła im teściowa gwiazdy, Katarzyna Frank-Niemczycka. Jak donosi nasz informator, para zatrzymała się w hotelu u swojej rodziny. Korzystając z pięknej pogody, sporo czasu spędzali na jednej z plaż. To właśnie tam paparazzo zrobił im zdjęcia. 

Widać na nich, że aktorka zażywała kąpieli słonecznych w bikini. Później postawiła na długą, zwiewną i wiązaną w pasie sukienkę plażową. Czartoryska-Niemczycka nie zdecydowała się wejść do morza. W wodzie szalał za to razem z dziećmi Michał Niemczycki. Mężczyzna uczył także syna pływać. 

Wszystkiemu przyglądała się teściowa aktorki - Katarzyna Frank-Niemczycka. Kobieta pomagała Annie zajmować się dziećmi. Te są już prawdę duże. Rezolutne maluchy grzecznie bawiły się na plaży, robiąc zamki z piasku. Wygląda na to, że wszyscy bawili się doskonale, a humory dopisywały. 

Katarzyna Ptasińska, Anna Czartoryska, Michał NiemczyckiAnna Czartoryska przytula się do męża. "Uwielbiam was za naturalność"

Anna Czartoryska-Niemczycka na wakacjach z teściową. Nie tylko ona

Okazuje się, że nie tylko Anna Czartoryska-Niemczycka spędza urlop z teściową.  Anna Lewandowska też zabrała na wakacje mamę Roberta oraz swoją. Z żoną i jej rodzicielką wyjeżdża także Adam Małysz. Dobrymi relacjami z teściową chwalą się także Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Hyży czy Zofia Zborowska

Więcej o: