Zofia Zborowska pozuje z teściową. Jakie ma z nią relacje? "Wychowała dwóch synów, więc nie mogłoby być inaczej"

Zofia Zborowska odpowiedziała na Instagramie na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło jej relacji z matką Andrzeja Wrony. Aktorka dogaduje się z teściową? Pokazała wspólne zdjęcie.

Zofia Zborowska wzięła udział w instagramowym Q&A. To niby żadna nowość, ale aktorka zdradziła parę nieznanych dotąd szczegółów ze swojego życia prywatnego. Napisała kilka słów o złym samopoczuciu i mdłościach, z którymi nadal zmaga się mimo już zaawansowanej ciąży. Wspomniała też o relacji z teściową, a InstaStories wzbogaciła wspólną fotką. Zobaczcie, jak wygląda mama Andrzeja Wrony.

Zobacz wideo Jak mieszka Zborowska? Olga Frycz spaceruje z kamerą po jej domu!

Zofia Zborowska o teściowej: To przekochany człowiek

Zofia Zborowska docenia obecność teściowej w swoim życiu. Z matką męża ma ponoć bardzo dobre stosunki i nazywa ją dobrym człowiekiem. 

Jakie masz relacje z teściową? Wydaje się być pozytywną babką - zagaił internauta.

Aktorka odpowiedziała wprost: 

Super! Moja teściowa jest przekochanym i przedobrym człowiekiem. Wychowała dwóch wspaniałych synów, z którymi ma piękną więź, więc nie mogłoby być inaczej.

Słowa potwierdziła wspólnym zdjęciem, na którym obie panie są w świetnym humorze i relaksują się w swoim towarzystwie. 

Zofia Zborowska z teściowąZofia Zborowska z teściową Instagram/ @zborowskazofia

Dalsza część Q&A dotyczyła już nieco poważniejszych i mniej przyjemnych tematów - problemów zdrowotnych w ciąży (nieustannych mdłości) i przemocy w szkołach. Zborowska wyznała, że kiedyś stanęła w obronie osoby, z której wyśmiewał się kilka lat starszy kolega i uderzyła oprawcę w twarz. 

Pamiętam, jak stanęłam w obronie kogoś, będąc w podstawówce. Ja byłam w czwartej/piątej klasie, a typ, który się śmiał z tej osoby, w ósmej. Także przepaść. Ale podeszłam i dałam mu w pysk. Trochę w szoku, że byłam takim agresorem. Nie wiem skąd... Filmy? W każdym razie typ został tak upokorzony, że już nigdy się nie naśmiewał z innych - wspominała.

Zaskoczyła was?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.