Zofia Zborowska mówi o swoich dochodach. "Mogłabym zarabiać dziesięć razy więcej". Co stoi na przeszkodzie?

Zofia Zborowska wyznała ostatnio, z czego się utrzymuje. Okazuje się, że media społecznościowe przynoszą jej całkiem niezły zarobek. Jednak aktorka ma swoje granice i nie zamierza się "sprzedać".

Zofia Zborowska prężnie prowadzi swojego Instagrama. Nagrywając jedną z relacji, zwróciła się do fanów, by zadawali jej pytania. Jedno z nich padło o zarobki. Na pytanie "z czego żyjesz? Czym się zajmujesz?" aktorka odpowiedziała nadzwyczaj obszernie.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska mówi na temat zarobków w mediach społecznościowych

Okazuje się, że gwiazda swoich głównych dochodów wcale nie czerpie z aktorstwa. Zarabianie nie jest jednak takie łatwe.

Jestem w stu procentach niezależna finansowo od około dziesięciu lat. Mam swoją firmę, jestem nią ja sama. Prowadzenie social mediów tak, że ludzie ci cholernie ufają, bo nie jesteś słupem reklamowym, nie jest bułką z masłem. Ciężko zapracowałam sobie na wasze zaufanie i codziennie staram się tego nie spaprać - wyznała fanom Zofia Zborowska.

Jak twierdzi, mimo ogromnych możliwości, nie wykorzystuje całego swojego potencjału. Powodem jest przyzwoitość.

Mogłabym zarabiać dziesięć razy więcej, bo uwierzcie mi, że social media to kopalnia pieniędzy. Ale mam bardzo mocny kręgosłup moralny i nie ma takiej sumy, która mnie złamie - deklaruje gwiazda.

Dla tych, którzy nie wiedzą, kim jest - napisała jak wygląda, a raczej wyglądało jej życie zawodowe.

Poza tym jestem aktorką i gram w teatrze, serialach, czasem filmach oraz dubbinguję. Ale w obecnej sytuacji, w której od ponad pół roku nie jestem w stanie wykonywać zawodu (poza dubbingiem), żyję z social mediów. Chociaż nadal 90 procent propozycji odrzucam - napisała na Instagramie.

Przypomnijmy, że Zofia Zborowska jest w zaawansowanej ciąży i wraz z mężem, Andrzejem Wroną, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na Instagramie została także zapytana o swoje sławne nazwisko. Odpowiedziała, że "tak samo pomogło jej w karierze, jak i zaszkodziło". Podoba się wam jej podejście do pieniędzy?