Sławek Uniatowski trafił do szpitala! Pokazał zdjęcie z sali. "To było coś niespodziewanego"

Sławek Uniatowski trafił do szpitala. Zabrał głos i zdradził, co się stało. Całą sytuację skomentował też jego agent.

Wiele osób cieszy się z urlopowego sezonu, ale nie Sławek Uniatowski. Ten pracuje nad nową płytą, a także bierze udział w nagraniach kolejnych odcinków serialu "M jak miłość". Na moment jednak musiał zrezygnować z pracy. Niestety, nie z powodu wakacji. W mediach społecznościowych poinformował, że trafił do szpitala.

Zobacz wideo Sławek Uniatowski na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Sławek Uniatowski trafił do szpitala

Choć Sławek Uniatowski poinformował, że trafił na szpitalny oddział, to nie zdradził dokładnie, co właściwie mu się stało, że musiał znaleźć się w rękach lekarzy. Jednak, jak podał na Instagramie, zabieg miał charakter ortopedyczny. Wskazuje na to też profil kliniki, do której trafił i którą oznaczył przy zdjęciu, na którym pozuje w szpitalnej piżamie. Po zabiegu odezwał się do fanów i dał im znać, że czuje się już lepiej, a za pomocą szpitalnej maszyny odprowadzana jest mu krew z kręgosłupa.

Mister Szpitala 2021 - podpisał zdjęcie z sali.

Wiktor Myśliwiec, agent Sławka Uniatowskiego, w rozmowie z Plejadą również nie zdradził, co właściwie się stało, jednak zapewnił, że z piosenkarzem wszystko w porządku.

Mogę tylko powiedzieć, że zabieg przebiegł pomyślnie i wszystko jest w porządku. Nie ma już żadnych obaw, które wcześniej były. Teraz przed nim rekonwalescencja - powiedział.

Z instagramowej relacji Sławka Uniatowskiego można się dowiedzieć, że już opuścił szpital i wrócił do domu. Przy okazji podziękował obserwatorom. 

Wychodzę. Dziękuję wszystkim za dobre słowo - napisał na InstaStories.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powrotu do pełni sił!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA