Ewelina Lisowska znowu się odchudza? Wokalistka stanowczo odpowiedziała na zaczepkę internauty

Ewelina Lisowska pochwaliła się ostatnio zdjęciem w stroju do ćwiczeń. Według jednego z internautów był to znak, że wokalistka znowu chce się odchudzać.

Ewelina Lisowska przez wiele lat kojarzona była równie dzięki bardzo szczupłej sylwetce. Zdradziła, że ważyła nawet 45 kilogramów. Z czasem przestała na siłę walczyć z wagą. Piosenkarka w kwietniu zapowiedziała koniec pogoni za "insta-standardami". Jednak jej ostatnie zdjęcie wywołało domysły, że jednak zmieniła zdanie.

Zobacz wideo

Ewelina Lisowska znowu zaczyna się odchudzać? Piosenkarka odpowiada

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie selfie. Widać na nim, że piosenkarka jest bez grama makijażu na twarzy, ma na sobie jasnofioletowy strój sportowy i delikatnie uśmiecha się do obiektywu aparatu. Zdjęcie jest zrobione z góry i można zauważyć na podłodze przedmiot przypominający matę do ćwiczeń.

Wiele osób zachwyciła, dzięki czemu otrzymała masę komplementów:

Piękności.
Bezbłędna!
Wyglądasz przepięknie - pisali fani.
 

Jedna z komentujących fotografię osób zarzuciła jednak wokalistce, że ta znowu zaczęła się odchudzać, choć dopiero co oznajmiała koniec z dążeniem do nierealistycznych standardów. Miała też skończyć z przejmowaniem się opinią innych osób.

Dalej nie rozumiem. Najpierw chuda, później trochę masy weszło, a teraz znowu odchudzanie... Pytanie teraz, czy jednak wpływ ludzi nie ma znaczenia na gwiazdy - wybrzmiało w komentarzu.

Słowa te nie pozostały bez odpowiedzi Lisowskiej. Piosenkarka wprost zaznaczyła, że założenia internauty na ten temat są błędne i wcale nie rozpoczęła walki z kilogramami.

Nie odchudzam się!!! Co nie oznacza, że nie żyję aktywnie - wytłumaczyła.

Zwalczyła tym błędne przekonanie niektórych osób, że sport uprawia się jedynie po to, że walczyć z nadmiarowymi kilogramami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.