"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam pokazał zdjęcie z roczku córki, a fani wciąż wspominają Joannę. "Dajcie już spokój"

Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował rodzinny kadr z pierwszych urodzin córki. Na zdjęciu pozuje z partnerką i małą solenizantką. Mężczyzna nie uniknął w komentarzach dyskusji o udziale w małżeńskim eksperymencie TVN-u. Fani znów wspomnieli o Joannie.

Mogłoby się wydawać, że widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emocjonują się jedynie losem par z najnowszej edycji show. Nic bardziej mylnego, ponieważ chętnie wracają do dram związanych z uczestnikami poprzednich odsłon eksperymentu. Internauci do tej pory wspominają zakończoną przez Adama Miciaka relację z Joanną Lazar. Nie oszczędzili mężczyzny nawet w dniu pierwszych urodzin jego córki, które uczcił na Instagramie rodzinną fotografią. 

Zobacz wideo Związek Oliwii i Łukasza również nie przetrwał próby czasu, ale byłych małżonków wciąż łączy mały Franek!

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny dziecka

Adam Miciak z czwartego sezonu show TVN-u pochwalił się na Instagramie, że jego córka skończyła rok. Mężczyzna razem ze swoją partnerką, którą miał poznać i nawiązać z nią bliższą relację jeszcze przed udziałem w programie (czym wzbudził spore kontrowersje), urządzili solenizantce małe przyjęcie. Nie zabrakło odświętnych strojów i różowych balonów. 

To już rok - napisał dumny ojciec. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna udziela wywiadu, Adam miażdży ją na Instagramie"Ślub od...". Joanna twierdzi, że Adam zasłużył sobie na krytykę. Nie wytrzymał. Ostro!

Mężczyzna konsekwentnie nie zdradza imienia i nie pokazuje twarzy swojego dziecka. Na opublikowanym kadrze córka Miciaka pozuje tyłem do aparatu, wtulając się w ramiona taty. 

 

Pomimo upływu czasu internauci, którzy nie pogodzili się z faktem, że Adam w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrezygnował z małżeństwa z Joanną, wciąż wypominają mu ten fakt w komentarzach. Gorącą dyskusję na ten temat podjęli również pod postem o urodzinach jego córki. 

Miciak nie ustosunkował się do większości negatywnych opinii, ale mógł liczyć na fanów, którzy stanęli w jego obronie. 

Rodzinka - pierwsza klasa. Sto latek dla niuni. I na Boga... Dajcie żyć i nie wspominajcie Aśki. Po co to? Mają siebie i cieszcie się tym. Niektórzy wciąż żyją "Ślubem od pierwszego wejrzenia". 
Dlaczego ludzie są tak dokuczliwi... Było, minęło. 
Boże, dajcie już spokój. W telewizji pokazują tylko fragment z całego eksperymentu. Jak było naprawdę, wiedzą tylko oni. To jest tylko program - pisali. 

Przypomnijmy, że widzowie show mieli Adamowi za złe, że wziął udział w eksperymencie, choć rzekomo już przed programem poznał swoją obecną wybrankę i tym samym automatycznie nie zaangażował się w relację z Joanną, od której zażądał rozwodu w ostatnim odcinku "Ślubu...". 

Rinke Rooyens, Roch RooyensRinke Rooyens pochwalił się zdjęciem dorosłego syna

Więcej o: