Anna Lewandowska wygląda niczym Julia Wieniawa! Na tym zdjęciu nie poznacie, która to jest. Co za podobieństwo

Anna Lewandowska dodała selfie, które śmiało mogłaby opublikować u siebie Julia Wieniawa. Trenerka wygląda na niczym znana aktorka.

W show-biznesie bardzo często można się doszukać podobieństwa między gwiazdami. Natalie Portman i Keira Knightley, Chace Crawford i Ian Somerhalder oraz Amanda Seyfried i Gemma Ward to przykłady zagranicznych aktorów, którzy są niemal identyczni. Na naszym podwórku wymienia się Edytę Górniak i Paullę czy Agnieszkę Włodarczyk i Annę Wendzikowską. Jednak nic nie przebije podobieństwa między Julią Wieniawą i Anną Lewandowską. Najnowsze zdjęcie trenerki jest na to najlepszym dowodem.

Anna Wendzikowska krytykowana za zdjęcia z plaży. 'Te biedne ptaki mają podcinane skrzydła'To Anna Wendzikowska czy Agnieszka Włodarczyk? "Myślałam, że to ja"

Anna Lewandowska wygląda, jak Julia Wieniawa

Trenerka wykorzystała luźniejszy czas, by trochę odpocząć i poświęcić się życiu prywatnemu. Wybrała ciekawą stylizację. Widzimy tylko górę, ale trenerka założyła marynarkę w pepitkę, pod nią dobrała biały t-shirt. Całość uzupełniły modne dodatki: białe okulary przeciwsłoneczne i opaska. Zdjęcie opublikowała na InstaStories. Na pierwszy rzut oka można się pomylić - wygląda identycznie jak Julia Wieniawa.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Obie mają podobny typ urody, interesują się modą, przez co znają się na najnowszych trendach, które chętnie wykorzystują w swojej garderobie. Czasami zdarza się, że mają podobny kolor włosów, lubią też nosić delikatne fale. Gwiazdy już nie raz się spotkały. Kilka miesięcy temu wzięły udział w świątecznej reklamie Apartu. Już wtedy można było dostrzec, że są bardzo podobne. Nierzadko także internauci zwracają na to uwagę.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o współczesnych problemach

Podobne komentarze mogą także czytać Doda i Małgorzata Rozenek. Niedawno piosenkarka dodała zdjęcia z sesji. Na jednym z nich wyglądała niemal identycznie jak prezenterka.

Doda, Małgorzata RozenekDoda znowu została porównana do Małgorzaty Rozenek. Zareagowała

A Wy, jakie gwiazdy byście do siebie porównali?