To Anna Wendzikowska czy Agnieszka Włodarczyk? "Myślałam, że to ja"

Anna Wendzikowska wrzuciła wakacyjne zdjęcie. Agnieszka Włodarczyk myślała, że widzi na nim siebie. Faktycznie można je pomylić?

Jeśli fani Anny Wendzikowskiej chcieliby spotykać ją na ulicach Warszawy, mieliby problem. Dziennikarka sporo czasu spędza poza granicami naszego kraju - aktualnie przebywa w Kostaryce, skąd raczy fanów rajskimi zdjęciami. Na najnowszym reklamuje pewien produkt i pozuje w basenie. Agnieszka Włodarczyk myślała, że widzi na zdjęciu siebie. Dostrzegacie to podobieństwo?

Zobacz wideo Anna Wendzikowska na wakacjach na Kostaryce

To Anna Wendzikowska czy Agnieszka Włodarczyk? "Myślałam, że to ja"

Jak nie Dubaj i Dominikana, to Kostaryka. Anna Wendzikowska nie lubi leniuchować w ponurej Polsce i każdą wolną chwilę spędza z córkami za granicą. Od kilku dni przebywa w Ameryce Centralnej, skąd raczy internautów pięknymi krajobrazami i sponsorowanymi postami.

W gorącym klimacie trzeba się schładzać, ostrożnie podchodzę do słońca, zakrywam się i chronię, ale w miejscu takim jak Kostaryka nie da się go zupełnie uniknąć - donosiła dziennikarka.
 

Wakacyjny post bardzo spodobał się internautom, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem dziennikarki "Dzień dobry TVN". Podobne zdanie ma chyba Agnieszka Włodarczyk, która na zdjęciu widziała... siebie.

Myślałam, że to ja - śmiała się aktorka.
Umarłam (śmiech)! Ale też to mam czasami - odpowiedziała Wendzikowska.

A Wy zauważacie podobieństwo między paniami? Nam jest ciężko je dostrzec, ale najważniejsze, że śmieszkując, gwiazdy zapewniają o przyjacielskich relacjach.

Anna WendzikowskaWendzikowska rozmyśla na temat tego, że czuje spokój. Fan doczepił się do jej stylu życia

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: