Co robi Dr Pimple Popper? To dosyć odrażające. Pozbywa się ogromnych problemów na ciałach pacjentów

Dr Pimple Popper na Instagramie i YouTubie pokazuje swoje zmagania z problemami skórnymi. Ostatnio popularność zdobyło nagranie, na którym wyciska pacjentowi tłuszczaka wielkości pomarańczy.

Sandra Lee znana również jako Dr Pimple Popper jest amerykańską dermatolożką i YouTuberką. Fani o mocnych nerwach mogą ją kojarzyć za sprawą licznych filmików, na których pokazuje, jak radzi sobie z podskórnymi problemami swoich pacjentów.

Robert Makłowicz mówi o tym, jak przyrządza się parówkiRobert Makłowicz uczy, jak poprawnie gotować parówki. Wszyscy robiliśmy to źle!

Kim jest Dr Pimple Popper?

Dermatolog Sandra Lee czyli Dr Pimple Popper zajmuje się problemami skórnymi. Ma spore grono fanów, którzy oczekują na jej nowe widea, na których lekarka mierzy się z ogromnymi ranami pacjentów. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 800 tysięcy osób, a pod najpopularniejszymi filmami na YouTubie liczby wyświetleń wskazują ponad 50 milionów odsłon. Chętnie pokazuje, jak wyciska płyny z ogromnych cyst, zaskórników czy tłuszczaków.

Ostatnio głośno było w sieci na temat dosyć wstrząsającego wideo. Opowiedziała o leczeniu pacjenta, na którego łopatce wyrósł tłuszczak wielkości pomarańczy. Jeśli macie mocny żołądek i nie zamierzacie już dzisiaj nic jeść, sprawdźcie sami, jak w praktyce wygląda jej pasja:

 

Zazwyczaj tłuszczaki rosną powoli i są dość małe - według kliniki Mayo mają około dwóch cali średnicy, czyli około pięciu centymetrów. W przypadku tej kobiety jej tłuszczak rósł przez sześć lat i stał się większy i bardziej widoczny, więc w końcu zdecydowała się go usunąć i oddała się w ręce Dr Pimple Popper.

 

Kayah w programie Magdy MołekKayah doprowadziła Magdę Mołek do łez. Opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Więcej brutalnych zmagań znajdziecie na jej kanale na YouTubie - Dr Sandra Lee (aka Dr Pimple Popper) i Instagramie - @drpimplepopper.

Zobacz też: Natalia Szroeder zwierza się fanom z rozterek. Od zawsze cierpiała na jedną przypadłość. "Okazała się utrapieniem"

Zobacz wideo Na czym polega proces starzenia skóry? Wyjaśnia lekarz