Emily Ratajkowski pokazała brzuch po niecałych dwóch tygodniach od porodu. Trudno uwierzyć, że była w ciąży

Emily Ratajkowski w Dzień Kobiet została mamą. Na koncie na Instagramie opublikowała już kilka pociążowych ujęć, a teraz pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie.

Emily Ratajkowski urodziła dziecko 8 marca. Trzy dni później pokazała ujęcie z małym Sylvestrem Apollo Bearem, którego trzyma na rękach. Później wrzuciła także kilka kadrów z porodówki, a teraz na jej InstaStory pojawiło się ujęcie całej sylwetki.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski pozuje całkiem nago z dużym ciążowym brzuchem

Emily Ratajkowski pokazała brzuch po ciąży

Emily Ratajkowski zasłynęła występem w teledysku do piosenki Robina Thicke "Blurred Lines" i od tego czasu stale cieszy się zainteresowaniem mediów na całym świecie. Wykorzystuje swoją popularność do zabierania głosu w ważnych sprawach, takich jak zakaz aborcji w Alabamie czy wciąż obecne przedmiotowe spojrzenie na kobiety. Na jej Instagramie nie brakuje odważnych wpisów, ale i zdjęć, które pokazują, jak naprawdę wygląda jej życie. Mogliśmy zobaczyć już ujęcia z porodówki, liczne, sensualne sesje w ciąży, a teraz przyszedł czas na wideo, na którym Emily udowodniła, że jest w świetnej kondycji po ciąży. 

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski instagram.com@emrata

Modelka jakiś czas temu przyznała, że zdrowo się odżywia i chętnie uprawia sport, jednak od ciężkich treningów zdecydowanie woli jogę na świeżym powietrzu. Wydaje się więc, że nie tylko geny, ale i odpowiednie nawyki sprawiają, że tak dobrze wygląda kilka dni po porodzie. 

Zobacz też: Emily Ratajkowski odtworzyła kultowe zdjęcie Demi Moore w ciąży sprzed 30 lat. Wygląda przepięknie w krótkich włosach

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski instagram.com@emrata

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski przyłapana na plaży. Dumnie prezentowała ciążowe krągłości. Piękna!

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!