Aktorka "Barw szczęścia" znów zakochana. Po rozstaniu wypoczywa na rajskich wakacjach obok nowego ukochanego

Orina Krajewska znów jest zakochana? Jedno z jej zdjęć na InstaStories wydaje się rozwiewać te wątpliwości.

Orina Krajewska cieszy się całkiem obszerną filmografią. Zagrała w takich produkcjach, jak "Bodo" czy "Siostry", jednak największą popularność przyniosła jej rola Celiny Brońskiej w "Barwach szczęścia". Krajewska jest córką pisarza Andrzeja Krajewskiego i aktorki Małgorzaty Braunek - to po niej odziedziczyła aktorski talent. Ostatnio zrobiło się jednak głośno nie tylko o zawodowych osiągnięciach gwiazdy, ale zaczęto mówić też o jej życiu prywatnym. Wszystko dlatego, że aktorka rozstała się z Piotrem „Vienio” Więcławskim - raperem i dziennikarzem muzycznym, który wziął udział w programie rozrywkowym "Agent – Gwiazdy". Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Krajewska jest już w nowym związku.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Orina Krajewska znów zakochana?

Orina Krajewska i Piotr „Vienio” Więcławski byli ze sobą od 2014 roku. Zakochani poznali się na planie  filmu "Niedoczas" w reżyserii Konrada Drzewieckiego. I choć wróżono im szczęśliwą przyszłość, ich związek rozpadł się na początku tego roku. Okazuje się jednak, że Krajewska nie jest już singielką. Jej Instagram wskazuje na to, że aktorka spotyka się z przystojnym operatorem filmowym. Właśnie wyjechała z nim na rajskie wakacje nad Morze Karaibskie - do Kostaryki. Gwiazda na swoim Instagramie chwali się nie tylko pięknymi kadrami z urlopu, ale na InstaStories opublikowała też romantyczne ujęcie z mężczyzną na tle zachodzącego słońca.

Orina Krajewska z tajemniczym operatoremOrina Krajewska z tajemniczym operatorem Fot. orina.krajewska/

Dotychczas zakochani nie afiszowali się ze swoim związkiem. Być może teraz śmielej będą pokazywać się razem. Trzymamy kciuki!

Więcej o: