Anna Lewandowska trenuje z córkami w domowej siłowni. Klara rozumie angielski, a Laura sama już wstaje

Anna Lewandowska zabrała córki na trening. Klara wykonywała ćwiczenia zlecane po angielsku przez mamę, a Laura próbowała wstawać, odpychając się od piłki do balansowania.

Anna Lewandowska od niedawna chętniej pokazuje córki na Instagramie. Co prawda trenerka nadal uważa na to, co publikuje w sieci i unika pokazywania twarzy dziewczynek, nagrywając je od tyłu lub z profilu. Mimo wszystko filmiki z ich udziałem stanowią obecnie znaczną większość publikowanych przez nią treści. Żona Roberta Lewandowskiego po raz kolejny pokazała, że macierzyństwo i pasja mogą iść razem w parze. Zabrała córki na wspólny trening.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska świętuje Dzień Kobiet. Fanki zachwycone: Naprawdę piękne zdjęcie

Anna Lewandowska trenuje z Laurą i Klarą w domowej siłowni

Anna i Robert Lewandowscy są naprawdę poświęconymi rodzicami. Często pokazują, jak wspólnie spędzają czas i bawią się z dziewczynkami. Niedawno trenerka opublikowała na Instastory kadry, na których piłkarz Bayernu Monachium buduje z Klarą i Laurą "bazę" z koca i mebli.

W piątek Anna Lewandowska podzieliła się filmikiem, na którym Robert buja na huśtawce córki i uczy je angielskiego poprzez śpiewanie piosenki o tuńczyku. Teraz sławna mama zabrała pociechy na wspólny trening w domowej siłowni. Podczas gdy Laura podejmowała próby wstania, odpychając się od piłki do balansowania, Klara wykonywała ćwiczenia, które zlecała jej Lewandowska. Zrobiła dla niej mały tor przeszkód, który dziewczynka pokonywała z dużym zaangażowaniem.

Skok, biegnij, biegnij, skok i trzy burpees - mówiła po angielsku Lewandowska.

Anna Lewandowska zorganizowała trening dla córekAnna Lewandowska zorganizowała trening dla córek Screen Instagram: @annalewandowskahpba

Po ostatnich publikacjach trenerki wywnioskować można, że Anna i Robert przykładają ogromną uwagę do nauki córek języka angielskiego. Posługują się nim bardzo często podczas wspólnej zabawy.

Anna LewandowskaLewandowska wzięła udział w "Domówce" Dowborów. Była bez makijażu i w dresie