Anna Lewandowska pokazała, jak Robert bawi się z córkami. Zbudowali "bazę". Widać też pokój dziewczynek. Przytulny

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pochwalili się, jak spędzają czas z córkami. Postawili na kreatywne zabawy.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski bardzo dbają o prywatność swoich córek. Teraz jednak coraz śmielej chwalą się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami, na których widać, jak wyglądają Klara i Laura. Oboje pokazują też, jak dziewczynki się rozwijają i w jaki sposób nawiązuje się między nimi siostrzana więź. Teraz trenerka zdradziła, jak dziewczynki bawią się ze swoim tatą. Urocze.  

Robert Lewandowski zbudował z córkami "bazę"

Na InstaStories Anny Lewandowskiej znalazł się uroczy kadr. Widać na nim, jak Robert Lewandowski spędza czas z córkami. Piłkarz leży na podłodze, pod kocem, który został zainstalowany na kilku meblach w pokoju. Konstrukcja to tzw. "baza". Jej budowanie to już niezła zabawa, późniejsze ukrywanie w niej to kolejna przyjemność. Na zdjęciu widać, że Klara nie był nią specjalnie zainteresowana - wolała skupić się na zabawkach - za to Lura wydawała się być zachwycona. 

Robert Lewndowski z córkamiRobert Lewndowski z córkami Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Jak wygląda pokój Klary i Laury Lewandowskich 

Na instagramowym profilu piłkarza również znalazło się zdjęcie, na którym został uwieczniony moment zabawy. Kadr różni się od poprzedniego. Tym razem Lewandowski skupił się na starzej córce i uzupełniał z nią edukacyjne książeczki. To co jednak zwraca uwagę, to wystrój pokoju dziewczynek. Na podłodze widać jasną wykładzinę - jest ładna, pytanie tylko czy praktyczna? Dziewczynki mają też w pokoju sporo zabawek - mini kuchenkę, na półkach są książki, nie brak też wiklinowych koszy, prawdopodobnie na resztę zabawek. Całość uzupełniają białe firany oraz długie zasłony w kolorze pudrowego różu.

 

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem przytulnie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.