Anna Lewandowska w końcu pokazała twarze obu córek. "Pełnia szczęścia"

Anna Lewandowska nigdy nie pokazała buzi Klary ani Laury. Powoli jednak udostępnia fanom coraz więcej ujęć z ich życia. Teraz pokazała, jak spędzają wolny czas.

Anna Lewandowska należy do grona tych gwiazd, które ukrywają wizerunek swoich dzieci. Mimo to nie przeszkadza to jej w pokazywaniu, jak jej córki spędzają czas. Profil twarzy Klary widzieliśmy już wielokrotnie, więc teraz zdecydowała się opublikować takie ujęcie, na którym widać obie dziewczynki. Fotografia także pokazuje, jak silną relacje mają córki Lewandowskich

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Anna Lewandowska pokazała twarz córek

Anna Lewandowska opublikowała InstaStory, na którym wyraźnie widać, że Klara daje buziaka młodszej córce. Ujęcie jest urocze, ale uwagę także zwracają buzie dziewczynek. Wyraźnie widać podobieństwo do sławnej mamy.

Lewandowska opatrzyła fotografię podpisem "Full happines" (tłum. pełnia szczęścia).

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Anna Lewandowska - Instagram

Warto dodać, że to nie pierwszy raz kiedy Lewa dzieli się takimi ujęciami z fanami. Jakiś czas temu również opublikowała zdjęcie bawiących się razem dziewczynek. Laura siedziała na kolanach Klary i razem huśtały się na huśtawce. Zapewne już niedługo dziewczynki będą na tyle duże, że będą mogły się razem bawić.

ZOBACZ TAKŻE: Klara Lewandowska z małą Laurą na kolanach. Jest też nagranie z zabawy. Dobrze widać buzię pierworodnej "Lewych"

Gdy Anna Lewandowska publikuje zdjęcia córek, internauci często zwracają uwagę na to, co jest tłem fotografii. W końcu chyba wszyscy są ciekawi, jak mieszka najpopularniejsze małżeństwo w polskim show-biznesie. Tym razem możemy podejrzeć, że zdjęcie zostało wykonane prawdopodobnie w jadalni. W tle widać stół z marmurowym blatem i elegancką, białą zastawę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.