Malinowska, Szczawińska i Rubik na starym zdjęciu z Kwaśniewską. Fanka zdziwiona: To jest Anja? Serio, nie rozpoznałam jej

Karolina Malinowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z dawnych lat. Pozuje na nim z innymi modelkami, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wyglądały na początku kariery. Towarzyszyła im Jolanta Kwaśniewska.

Karolina Malinowska to jedna z bardziej znanych polskich modelek. Choć od jakiegoś czasu skupiła się na wychowywaniu dzieci, to jednak ma na swoim koncie wiele zagranicznych pokazów, które zapewniły jej pozycję w świecie modelingu. Współpracowała z prestiżowymi markami i domami mody, takimi jak Chloe, Hugo Boss, Dolce & Gabbana. W tym samym czasie karierę robiły: Kamila Szczawińska (prywatnie jej przyjaciółka) oraz Anja Rubik. Kobiety kilka lat temu zaliczyły wspólny pokaz.

Zobacz wideo Malinowska o dzieciach

Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Anja Rubik w przeszłości

Malinowską najwidoczniej naszło na wspominki bądź podczas porządków natrafiła na stare zdjęcia. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie ujęcie sprzed lat, na którym znalazła się ze wspomnianymi wcześniej koleżankami z branży oraz z byłą pierwszą damą Jolantą Kwaśniewską.

Girls at work - napisała po angielsku, co po polsku znaczy: dziewczyny w pracy.

Nie zdradziła jednak, kiedy zostało ono zrobione, jednak więcej szczegółów możemy poznać dzięki wpisowi Mariusza Brzozowskiego. Malinowska pojawiła się w jego kreacji podczas inauguracji akcji "Polska jest trendy" w 2002 roku, która została zorganizowana w Belwederze. Była współorganizowana przez Kancelarię Prezydenta RP, stąd obecność na zdjęciu Jolanty Kwaśniewskiej. Jej celem była promocja młodych twórców, w tym zdolnych projektantów mody.

 

Ówczesny wizerunek modelek nieco zaskoczył internautów. Zostawili wiele komentarzy, w których podzielili się swoimi odczuciami:

Przepiękne. Pani Jolanta, Kamila, Karolina i Anja - piękne i naturalne.
To jest Anja? Serio, nie rozpoznałam jej.
Wspaniałe i piękne kobiety. Uwielbiam! - piszą.

Faktycznie, Rubik wyglądała nieco inaczej. Wtedy miała ciemniejsze i dłuższe włosy i inaczej się malowała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.