Karolina Malinowska opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Pokazała, jak wyglądała podczas karnawałowego balu

Kończy się karnawał, a z tej okazji Karolina Malinowska opublikowała pewne wspomnienie. Zdecydowała się powrócić do czasów przebieranych zabaw i opublikowała zdjęcie z jednego z nich.

Karolina Malinowska - była modelka, żona Oliviera Janiaka i mama trójki dzieci dzieli się swoim życiem na Instagramie. Oprócz rodzinnych fotek i efektów pracy podczas sesji zdjęciowych, chętnie zamieszcza zdjęcia z przeszłości. Lubi wspominać, jak wyglądała kilka albo kilkanaście lat wcześniej. Teraz z okazji karnawału podzieliła się zdjęciem z czasów szkolnych. Fani chętnie je komentowali. 

Zobacz wideo Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze

Karolina Malinowska na balu karnawałowym 

Modelka zamieściła zdjęcie, na którym ma na sobie osobliwe przebranie i celuje jakimś przedmiotem w fotografa. To fragment grupowego zdjęcia, które prawdopodobnie pochodzi z czasów szkoły podstawowej. Publikując ten post zapytała fanów o karnawał:

A jak tam Wasz karnawał? - zapytała Karolina.
 

Fani wyrażali swój zachwyt emotikonami. Pod postem pojawiły się odpowiedzi na zadane pytanie.

Jest moc kochana! Wygrałaś dziś Internety.
Dzisiaj szykuję młodszego na bal. Będzie wspaniałym Robin Hoodem! - pisali.

Karolina często dzieli się zdjęciami sprzed lat. Wzięła udział w akcji #10yearschallenge, gdzie odtworzyła swoje zdjęcie z przed 15 lat. Fani byli zachwyceni, bo między fotografiami nie było widać praktycznie żadnej różnicy. Nie tylko Malinowska dzieli się zdjęciami z młodości i dzieciństwa. Ostatnio zrobiła to Lara Gessler. Na opublikowanym wspomnieniu mama gwiazdy, Magda Gessler, ma rude włosy i wygląda zupełnie inaczej.Martyna Wojciechowska zamieściła zdjęcie ze świętym Mikołajem, a Doda pokazała swój paszport z dziecięcych lat.

Lubicie przeglądać swoje stare zdjęcia? 

DK

Więcej o: