Robert Lewandowski spędza poranek bawiąc się z Laurą. Gilgotki chyba się jej spodobały. Widać też, jak wielki jest ich dom

Anna Lewandowska udostępniła krótkie nagranie, na którym Robert bawi się z ich najmłodszą córką. Piłkarz potrafi ją rozśmieszyć.

Anna i Robert Lewandowscy z miesiąca na miesiąc stają się coraz bardziej odważni w mediach społecznościowych. Jeszcze przed narodzinami ich drugiej córki, bardzo rzadko pokazywali Klarę na zdjęciach czy nagraniach. Mogliśmy ewentualnie podejrzeć tył jej głowy, rączkę dziewczynki czy inny nic niezdradzający kadr. Teraz to się zmienia, a na ich Instagramach nie brakuje fotografii nie tylko dziewczynek, ale także ich pokoi. Najnowsze publikacja też sporo zdradza!

Anna Lewandowska uchwyciła uroczy moment. Robert bawi się z Laurą, a dziewczynka zanosi się śmiechem

Trenerka opublikowała na swoim InstaStories nagranie, na którym widać, jak Robert Lewandowski bawi się z ich młodszą córką, Laurą. Piłkarz nachyla się nad dziewczynką, a ta głośno zanosi się śmiechem. Siostra Klary rośnie bardzo szybko i ma naprawdę sporo włosów. Zobaczcie zresztą sami:

Zobacz wideo Urocza zabawa Roberta z Laurą

Sesja zdjęciowa Anny i Roberta Lewandowskich

Ostatnio Ania i Robert wzięli udział w sesji modowej dla "Icon Magazine". Ich stylizacje były bardzo nieoczywiste, i jak na znaną na całym świecie parę, bardzo odważne! Piłkarz nie tylko zaprezentował swoje wysportowane ciało, ale wyglądał niczym czarny łabędź. Małżeństwo zdecydowało się również zapozować w sportowych pozach, więc efekt finalny zapowiada się niezwykle obiecująco. Internauci byli podobnego zdania.

Świetna sesja. Jaki klimat. Naprawdę robi wrażenie.
Lewandowscy!! Jesteście genialni! Zaskakujące z każdym kolejnym świetnym projektem!!
Świetny pomysł na sesje - pisali.

Chcielibyście, ale Lewandowscy zdradzali jeszcze więcej szczegółów ze swojego prywatnego życia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.