Anna i Robert Lewandowscy w modowym wydaniu. Ona wystrojona, on jak czarny łabędź. Do skrzydeł dobrano mu stylowe sandały

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdecydowali się wziąć udział w modowej sesji dla magazynu "Icon". Efekty zaskoczyły internautów.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są bardzo aktywni zawodowo i co rusz podejmują nowe wyzwania. Teraz zdecydowali się na udział w modowej sesji zdjęciowej. Kulisy i efekty mogliśmy zobaczyć na Instagramie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy w zaskakującej sesji zdjęciowej

Zdjęcia pojawiły się na Instagramie trenerki. Dzięki opublikowanemu postowi dowiedzieliśmy się, że wzięli udział w modowej sesji dla "Icon Magazine".

Jakie są efekty? Powalające. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy możemy zobaczyć Roberta Lewandowskiego w takim - modowym - wydaniu. 

 

Internauci podobnie jak my byli pod wrażeniem zamieszczonych zdjęć. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i pochlebnych słów. 

Świetna sesja. Jaki klimat. Naprawdę robi wrażenie.
Lewandowscy!! Jesteście genialni! Zaskakujące z każdym kolejnym świetnym projektem!!
Świetny pomysł na sesje - komentowali.

Ania uchyliła także rąbka tajemnicy i pokazała przygotowania. Po zamieszczonym InstaStories przypuszczamy, że nie było to łatwe zadanie.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski Instagram - Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Robert Lewandowski Instagram - Anna Lewandowska

Robert Lewandowski szczerze o relacji z Anną

Robert Lewandowski niechętnie udziela wywiadów dotyczących życia prywatnego, jednak jakiś czas temu niespodziewanie otworzył się na temat rodziny w programie "Dzień dobry TVN". Piłkarz w wideorozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swojej relacji z Anną Lewandowską. Okazuje się, że najpopularniejsza para polskiego show-biznesu rzeczywiście praktycznie się nie kłóci:

Kryzys - raczej nie mieliśmy. Oczywiście były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają, to raczej minutowo, godzinowo można powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne. Dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, który jest ciężki, ta druga strona też łatwiej cię zrozumie, albo siebie - i wtedy łatwiej można zaleźć rozwiązanie – powiedział Robert.

To się nazywa dobre małżeństwo. A pamiętacie te zapomniane związki show-biznesu? Zobaczcie poniższe wideo!

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.