Anna Lewandowska chwali się kolejnym talentem Klary. Dziewczynka odkrywa tajniki chemii pod okiem Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się jej starsza córka. Wygląda na to, że trzyletnia Klara odkrywa tajniki chemii i czerpie z tego ogromną radość.

Anna Lewandowska coraz częściej i śmielej pokazuje zdjęcia i nagrania, na których widać jej córki. Lewandowska bardzo dba o prywatność pociech, dlatego dotąd starała się publikować w swoich mediach społecznościowych jedynie takie kadry, na których nie widać twarzy dziewczynek. Jednak i to się zmieniło, bo na kilku ostatnich zdjęciach mogliśmy dostrzec twarz pierworodnej Lewandowskich. Na najnowszym nagraniu trenerka starała się jednak nie odsłaniać twarzy córki. Pokazała za to, jak Klara się bawi w małego chemia. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Klara Lewandowska odkrywa tajniki chemii

Na InstaStories Anny Lewandowskiej pojawiło się wyjątkowe nagranie. Widać na nim trzyletnią Klarę, która ma na sobie okulary ochronne. Obok dziewczynki znalazł się sprzęt dla małego chemika. I tak trzylatka, pod okiem rodziców, wykonywała swoje pierwsze chemiczne eksperymenty, ciesząc się z ich przebiegu. Na nagraniu widać różowy płyn, który pienił się w kolba Erlenmeyera. Zadowolona Klara przelewała za pomocą strzykawki (bez igły oczywiście) kolorowy płyn właśnie do naczynia. 

Ooł. Jeszcze troszeczkę? - pytała  zachwycona trzylatka, która ewidentnie chciała sprawdzić, jak dużo cieczy zmieści w sobie naczynie.  

Klara Lewandowska w roli małego chemikaKlara Lewandowska w roli małego chemika Fot. Instagram/ annalewandowskahpb

Zza kadru słuchać było głos jej sławnego taty. 

Jak chcesz, żeby wylało się - ostrzegał, a później dodał: Troszeczkę, nie całą strzykawkę - radził Robert Lewandowski.

Przypomnijmy, że Klara wykazuje talent nie tylko w kierunku nauk ścisłych. Anna Lewandowska wcześniej pokazywała, że trzylatka uczy się też języków obcych, próbuje grać na fortepianie,dzielnie ćwiczy z nią na sali treningowej i uczy się sztuki makijażu. Jak widać Klara jest ciekawa świata, a jej rodzice dbają o to, żeby rozwijała się, a jej zabawy miały też charakter edukacyjny. 

Więcej o: