Zmęczona Anna Lewandowska o nieprzespanej nocy. Pozuje z Laurą na rękach: Wykrakałam

Anna Lewandowska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie, że jej noc nie należała do najłatwiejszych. Młodsza córka nie dała mamie pospać.

Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami z życia mamy. Na Instagramie opisuje, jak mija jej czas z córkami oraz jak rozwijają się Klara i Laura. Starsza pociecha Lewandowskich ewidentnie odziedziczyła po rodzicach zamiłowanie do sportu i często możemy zobaczyć, jak towarzyszy mamie podczas ćwiczeń. Młodsza jak na razie uwielbia bawić się błyskotkami, a internautki śmieją się, że w przyszłości zostanie stylistką.

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. 'Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Anna Lewandowska po nieprzespanej nocy

Klara w tym roku skończy cztery lata, Laura rok. Lewandowska nie ukrywa, że macierzyństwo czasami daje jej się we znaki. Często odczuwa osłabienie i tak jak wiele mam ma problemy z tym, że dziewczynki nie przesypiają nocy. Jakiś czas temu chwaliła się, że udało im się zasypiać w tym samym momencie, jednak ostatnio poinformowała, że to już przeszłość.

Zobacz wideo Szczęśliwa rodzina Lewandowskich

Trenerka dodała na InstaStories zdjęcie, na którym trzyma Laurę. I choć uśmiecha się, to na jej twarzy widać zmęczenie.

Wczoraj pisałam, że dzieci synchronicznie idą spać... Ehe... To wykrakałam. Znacie to? - zwróciła się do innych rodziców.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska z Laurą Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to niejedyna mama, która podzieliła się z fanami zdjęciami z nieprzespanych nocy. W tej grupie znalazła się m.in. Maffashion, której kilkomiesięczny syn Bastian nad ranem był pełen życia, oraz Aleksandra Żebrowska. Jej synowi Felkowi, który urodził się w sierpniu, wychodzą zęby. Żona Michała Żebrowskiego nie ukrywa, że jest to dla niej ciężki czas i może zapomnieć o przespanych nocach.

Czym jest protest Czym jest protest "Media bez wyboru"? Co oznacza dla widza? Wyjaśniamy, o co walczymy i o co chodzi

W przeszłości takie ujęcia pojawiły się także u np. Anny Starmach, Doroty Szelągowskiej i Kasi Glinki.

Więcej o: