Cezary Żak i Katarzyna Żak są małżeństwem od 36 lat. Te gwiazdy udowadniają, że w show-biznesie istnieje prawdziwa miłość

Mówi się, że w show-biznesie trudno o prawdziwą miłość. Skandale i rozwody to chleb powszedni w mediach. Jest jednak sporo gwiazd, które przeczą temu stereotypowi. Niektórzy są razem prawie cztery dekady jak np. Cezary Żak i Katarzyna Żak.
Katarzyna Żak i Cezary Żak Katarzyna Żak i Cezary Żak WBF

Cezary Żak i Katarzyna Żak

Cezary Żak i Katarzyna Żak poznali się jeszcze na studiach. Pobrali się w 1985 roku i ich miłość trwa do dziś. To już 36 lat razem. Sekretem ich związku jest wzajemna wyrozumiałość, przyjaźń, a także te same życiowe priorytety. 

Gdy spotkają się dwie osoby, mężczyzna i kobieta, bywa, że jest to mieszkanka wybuchowa. Jeśli jednak mają te same priorytety, przyjaźnią się ze sobą, bo że się kochają to naturalne - to taki związek łatwiej budować, łatwiej utrzymać i łatwiej się nim cieszyć. Bo musi być jakaś przyjemność w życiu z drugą osobą - mówiła w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie" aktorka.

Cezary Żak i Katarzyna Żak z córkami
East News

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Fot. WBF

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy związali się jeszcze w 2007 roku. W czerwcu 2013 roku zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu, a cztery lata później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Klara. Niespełna rok temu ich rodzina ponownie się powiększyła. Anna Lewandowska w maju 2020 roku urodziła drugą córkę - Laurę. 

a
Fot. Instagram/annalewandowskahpba

Beyonce i Jay-Z Beyonce i Jay-Z East News

Beyonce i Jay-Z

Beyonce i Jay-Z są parą od 2002 roku. W ich związku nie brakowało kryzysów, jednak ci z każdego z nich wyszli obronną ręką. Para doczekała się trójki dzieci: Blue Ivy, Rumi i Sir. Tę dwójkę łączy nie tylko miłość, ale również praca. Złośliwi mówią, że ich rozstanie jest po prostu nieopłacalne.

Beyonce i Jay Z z córką Blue Ivy na scenie
Reuters

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska poznała Macieja Dowbora w 2003 roku. Już wtedy mieli się ku sobie, jednak ze ślubem zdecydowali się sporo poczekać. Para pobrała się dopiero w 2014 roku, po 11 latach znajomości. Doczekali się dwóch córek: Janiny oraz Heleny. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram/joannakoroniewska

David i Victoria Beckhamowie David i Victoria Beckhamowie Instagram/ @victoriabeckham

David Beckham i Victoria Beckham

David i Victoria Beckham uchodzą za jedną z najpopularniejszych par na świecie. Pobrali się w 1999 roku, gdy Victoria była jeszcze członkinią zespołu Spice Girls. Para doczekała się czwórki dzieci: Brooklyna Josepha, Romeo Jamesa, Cruza Davida, Harper Seven.

David Beckham i Victoria Beckham
Fot. Instagram/victoriabeckham

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk KAPIF.pl

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk są razem już ponad 22 lata. Aktorka w jednym z wywiadów wspominała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk
Instagram.com/Ewa Gawryluk

Pierwszy raz zwróciłam na Waldka uwagę, przeglądając gazety. Zobaczyłam go na zdjęciu i pomyślałam, że to jakiś pewny siebie i zepsuty przez kobiety cwaniaczek. Kiedy jednak spotkaliśmy się twarzą w twarz, od razu poczułam, że pasujemy do siebie - wyznała aktorka w rozmowie z Interią.
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie programu "Taniec z gwiazdami" w 2005 roku. Już wtedy narodziło się pomiędzy nimi uczucie. Para pobrała się trzy lata później. Teraz są szczęśliwymi rodzicami Heleny i Adama. 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
screen Instagram / @katarzynacichopek

Więcej o: