Robert Lewandowski śpiewa z córkami piosenkę po angielsku i buja je na huśtawce. W salonie. Wnętrze jest ogromne

Anna Lewandowska opublikowała na InstaStory filmik z Robertem Lewandowskim bujającym córki na huśtawce i pochwaliła się fragmentem ogromego salonu. Jest w nim czarny fortepian.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się zdjęciami i filmami z udziałem córek. Szczególnie uroczo patrzy się na nagrania, w których występuje bawiący się z Klarą i Laurą Robert Lewandowski. Tym razem trenerka opublikowała filmik, na którym napastnik Bayernu Monachium buja dziewczynki na huśtawce w salonie i śpiewa piosenkę o tuńczyku. 

Anna Lewandowska chwali się salonem. Jest huśtawka i fortepian

Anna Lewandowska jest coraz śmielsza w pokazywaniu córek na Instagramie, co jeszcze do niedawna było rzadkością. Pojedyncze zdjęcia z udziałem Klary robiły w mediach szum, a internauci snuli domysły na temat wyglądu dziewczynki. Im córki są starsze, tym częściej pojawiają się na profilu sławnej mamy. Jakiś czas temu trenerka pochwaliła się kadrami podczas zabawy w pokoju dziewczynek, gdzie Laura i Klara budowały z tatą "bazę" z koca i mebli. Ich kącik ma jasną tapetę w kropki i białą wykładzinę. Pomieszczenie dopełniają różowe zasłony i wiklinowe kosze.

Tym razem Lewandowska opublikowała film z udziałem męża i córek, na którym piłkarz bawi się z nimi w salonie. Laura i Klara siedzą na białej huśtawce z frędzlami, a tata uczy je języka angielskiego poprzez śpiewanie piosenki o tuńczyku. W tle widać białe filary oraz kawałek salonu. Całe pomieszczenie jest bardzo przestrzenne i króluje w nim szarość, czerń oraz biel. Za plecami Anny Lewandowskiej stoi spory szary wypoczynek z podnóżkiem i kilkoma poduszkami. Za Robertem w rogu pokoju widać za to wielki, połyskujący fortepian. 

Anna Lewandowska pokazuje ogromny salon. Jest huśtawka i fortepianAnna Lewandowska pokazuje ogromny salon. Jest huśtawka i fortepian Screen Instagram: @annalewanowskahpba

Jak Wam się podoba to wnętrze?

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.