Klara i Laura Lewandowskie mkną po mieszkaniu w miniaucie. W tle piękna tapeta. Ale wzory!

Anna Lewandowska nagrała córki, jak jeżdżą po mieszkaniu samochodem. Zobaczyliśmy kolejny fragment wnętrz luksusowego mieszkania rodziny polskiego piłkarza.

Klara i Laura Lewandowskie to jedne z najpopularniejszych dzieci polskich gwiazd. Choć wizerunki pociech piłkarza i znanej trenerki nie są upublicznione, dziewczyny wzbudzają niemałe zainteresowanie mediów i internautów. Mimo ochrony prywatności, Anna całkiem często wrzuca do sieci zdjęcia z dziećmi. W sobotę ekscytowała się tańczącą Klarą u boku Roberta, a w niedzielę pokazała, od czego siostry zaczęły dzień. Nie każdy maluch ma takie cacko w domu!

Zobacz wideo Klara Lewandowska w roli małego chemika

Klara i Laura Lewandowskie mkną po mieszkaniu w miniaucie. W tle piękna tapeta

W niedzielę Anna Lewandowska przywitała obserwatorów zdjęciem, na którym główne skrzypce grają jej córki. Klara i Laura mkną po mieszkaniu w zielonym aucie i bawią się świetnie. Młodsza z dziewczynek trzyma w dłoni jeszcze pluszową maskotkę, a dumna mama życzy fanom "szczęśliwej niedzieli".

POLECAMY: Klara Lewandowska z małą Laurą na kolanach. Jest też nagranie z zabawy. Dobrze widać buzię pierworodnej "Lewych"

Naszą uwagę przykuwa jednak coś jeszcze. Choć widzieliśmy już wiele fragmentów domu Lewandowskich, roślinna tapeta umknęła naszej uwadze.

Klara Lewandowska, Laura LewandowskaKlara Lewandowska, Laura Lewandowska screen IG

Lewandowscy mieszkają na co dzień w Niemczech, ponieważ Robert gra w tamtejszym klubie. Ich willa jest piętrowa, a na górę prowadzą schody, na tle których zdjęcia często strzela sobie trenerka. Polscy milionerzy mogą pochwalić się także pokaźnych rozmiarów ogrodem, w którym trawa zawsze jest perfekcyjnie skoszona. To właśnie tam napastnik naszej reprezentacji nagrywał swoje pierwsze taneczne TikToki.

ZOBACZ TEŻLewandowscy wymieniają dom na większy. Już wyprowadzili się z dawnego lokum. Wnętrza ich mieszkań robią wrażenie

Więcej o: