Marieta Żukowska na zdjęciu z Zanzibaru. Aktorka pozuje w bikini: Ciało jak nastolatka

Marieta Żukowska dodała na Instagrama zdjęcie, którym wspomina swój wyjazd w egzotyczne miejsce. Pozuje na nim na plaży, w bikini.

Wielu z nas ma dosyć tego, co się dzieje na świecie. Każdy próbuje znaleźć sposób, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Niektórzy wyjeżdżają za granicę, by móc tam nieco odetchnąć i nabrać sił, inni zamiast tego sięgają po zdjęcia zrobione przed wybuchem pandemii. Marieta Żukowska połączyła właśnie obie te metody - kilka dni temu wróciła z Zanzibaru, który jest aktualnie najmodniejszym kierunkiem, a teraz dodała na Instagramie fotkę z urlopu.

Zobacz wideo Marina o diecie

Marietta Żukowska na zdjęciu w bikini

Kamil DurczokDurczok wyśmiewa kolegów z branży, którzy jeżdżą na Zanzibar. "Odkopywanie trwa"

Żukowska na ujęciu leży na plaży. Zamiast ręcznika użyła tradycyjnej zanzibarskiej chusty. Ma na sobie bikini złożone z jasnego stanika bez ramiączek i ciemnych fig. Oprócz tego założyła czarne okulary przeciwsłoneczne.

Na mojej kandze, na której leżę (kanga - chusta, którą noszą kobiety na Zanzibarze i którymi dają sobie różne komunikaty, zakładając je na siebie) napisane jest UPENDO - miłość. Życzę Wam dziś wiele miłości, czułości i wysyłam ją do Was. Wspomnienie promieni słońca na tym zdjęciu ratuje mnie dziś  #africa #tanzanianbeach#wildchild #love#upendo - zwróciła się do fanów.
 

W komentarzach zostawili oni wiele miłych słów pod adresem 38-letniej aktorki:

Ogień. Piękna!
Dzięki, dziś słońce się przyda.
Ciało jak nastolatka. Życzę pani znalezienia słońca w szarości dnia codziennego - piszą.

Barbara Kurdej-Szatan mówi, że 'nakręcamy aferę'? Krytyka to nie hejtBarbara Kurdej-Szatan mówi, że "nakręcamy aferę"? Krytyka to nie hejt, choć w Polsce wielu już o tym nie pamięta

Jak wspomnieliśmy, Zanzibar jest aktualnie jednym z najpopularniejszych wśród gwiazd kierunkiem wyjazdów (po nim plasuje się Meksyk). W ostatnim czasie wypoczywali tam m.in. Barbara Kurdej-Szatan z rodziną, Iza Kuna z mężem oraz Rafał Królikowski z żoną.