Rafał Królikowski wypoczywa na Zanzibarze. U jego boku bawi się żona. Dorota to bardzo piękna kobieta

Moda na zanzibarskie wakacje gwiazd nie ustaje. Do grona celebrytów, którzy w ostatnich tygodniach wypoczywali na popularnej wyspie, dołączył właśnie Rafał Królikowski. Aktor pochwalił się w sieci nie tylko zdjęciami rajskich krajobrazów, ale również fotografiami z żoną.

Zanzibar w ostatnich tygodniach ewidentnie króluje w rankingu na najczęściej odwiedzane przez polskie gwiazdy miejsce. Zdjęcia luksusowych hoteli w zestawieniu z biedą, z którą mierzą się rdzenni mieszkańcy wyspy, wzbudziły spore kontrowersje wśród internautów. Rajskie wakacje w dobie pandemii i ogólnego kryzysu finansowego społeczeństwa skrytykowała między innymi Ilona Łepkowska, uświadamiając opinię publiczną, że każde polubienie na Instagramie funduje znanym z show-biznesu zagraniczny wypoczynek. Na urlop poza Polską zdecydował się również Rafał Królikowski. W sieci pojawiły się fotorelacje z wyjazdu, na których widać żonę aktora. 

Ilona ŁepkowskaIlona Łepkowska ostro oceniła gwiazdy, które wyjeżdżają na zagraniczne wakacje

Rafał Królikowski na wakacjach z żoną

Rafał Królikowski może pochwalić się dwudziestosześcioletnim stażem małżeńskim. Ukochana aktora stroni od celebryckiego życia i instagramowej aktywności, ale czasami pojawia się na zdjęciach na profilu popularnego męża. Para aktualnie przebywa na Zanzibarze i spędza czas wśród lokalnej ludności. 

Zobacz wideo Antek Królikowski rozprawia na temat miłości. Chce walczyć o uczucie!
Rozmawiałem wczoraj z Masajami i doszliśmy do wniosku, że generalnie "Hakuna Matata" - czytamy w najnowszym wpisie na Instagramie Królikowskiego.

Beztroskie fotografie z żoną na tle zanzibarskich krajobrazów pochlebnie skomentowały koleżanki aktora, między innymi Beata Ścibakówna i Jolanta Fraszyńska.

Rafał Królikowski z żonąRafał Królikowski z żoną Instagram/ @rafkrolikowski

Pod relacją z wakacji pojawiły się jednak również bardziej sceptyczne opinie internautów, którzy zarzucają Królikowskiemu, że podąża śladami innych celebrytów. 

Wszyscy na Zanzibar wyjeżdżają.
Pan też pokazuje biedę w zestawieniu z luksusowym hotelem? Po co?

Zaznaczmy, że aktor nie pochwalił się jeszcze w sieci warunkami, w jakich przyszło mu mieszkać na wyspie. Mamy nadzieję, że obawy internautów okażą się bezpodstawne. 

instagram.com/m_rozenekWystartował nowy program Małgorzaty Rozenek. Widzowie będą mogli obserwować jej metamorfozę i powrót do formy sprzed ciąży