Rafał Królikowski zmienił fryzurę. Blond włosy to już przeszłość. Teraz jest łysy! Fani porównują go do postaci z serialu

Rafał Królikowski w piątkowy wieczór pochwalił się nową "fryzurą". Aktor ogolił włosy. Komentarze wskazują, że szykuje się do nowej roli.

Rafał Królikowski zadebiutował na dużym ekranie w 1992 roku w "Pierścionku z orłem w koronie" Andrzeja Wajdy. Za jego najlepszy występ uważa się jednak rolę w filmie "Pół serio" z 2000 roku w reżyserii Tomasza Koneckiego, za którą został nagrodzony podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

CZYTJ TEŻ: Schejbal, Wolszczak, Królikowski - znani popisywali się swoją znajomością historii w TVP

Aktor nie może narzekać na brak pracy. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat pojawił się w kilkunastu filmach i serialach. I jak się okazuje, wcale nie zwalnia tempa. Już szykuje się do nowej roli.

Zobacz wideo Antoni Królikowski: Najłatwiej jest zrezygnować, gdy na drodze pojawiają się trudności, ale czasami warto powalczyć o miłość

Rafał Królikowski ogolił głowę. Szykuje się do nowej roli

W piątkowy wieczór Rafał Królikowski pochwalił się na Instagramie zdjęciem, które przedstawia go w zupełnie nowej, nieznanej dotąd odsłonie. 53-letni aktor zaprezentował obserwatorom nową fryzurę. Blond włosy starannie ułożone na jedną stronę to już przeszłość. Rafał Królikowski teraz jest... łysy!

Siema!!! - napisał pod zdjęciem.

Zdjęcie Królikowskiego licznie skomentowały gwiazdy i fani.

A przed chwilą widziałem Cię owłosionego :)) - napisał Piotr Adamczyk.
Życie szybko płynie - odpisał Królikowski.
Naprawdę? O Boże! Do czego? - niedowierzała Beata Ścibakówna.
Naprawdę, to tajemnica - odparł aktor.

Fani przede wszystkim zwrócili uwagę na podobieństwo do głównych postaci dwóch popularnych seriali - "Peaky Blinders" i "Breaking Bad":

Wygląda Pan jak główny bohater z "Breaking Bad"
Kaszkiet na głowę i "Peaky blinders" gotowy - piszą.

Zobaczcie zdjęcie. My uważamy, że Rafał Królikowski jest równie przystojny bez włosów, co z nimi! A Wam jak się podoba nowa odsłona aktora?